MKTG SR - pasek na kartach artykułów

100 świętokrzyskich gigantów. Rusza druga edycja naszego rankingu!

Jarosław PANEK, [email protected]
Tak świętowaliśmy pierwszą publikację listy 100 największych firm rok w temu w Leśnym Dworze. Liderzy głównych rankingów dostali od nas specjalne statuetki oraz dyplomy . Fot. D. Łukasik
Tak świętowaliśmy pierwszą publikację listy 100 największych firm rok w temu w Leśnym Dworze. Liderzy głównych rankingów dostali od nas specjalne statuetki oraz dyplomy . Fot. D. Łukasik
Pod koniec września Echo Dnia już po raz drugi ogłosi ranking 100 największych świętokrzyskich przedsiębiorstw. Tradycyjnie wydamy też specjalny dodatek z tą listą oraz zaprosimy wszystkich jej uczestników na wielki bankiet. Zapraszamy wszystkie podmioty gospodarcze do zgłaszania swojego uczestnictwa w tym rankingu.

W rankingu zamieścimy zestawienie 100 największych świętokrzyskich firm. Przyjmujemy zgłoszenia tylko od tych podmiotów gospodarczych, które w roku 2008 wykazały przy-chód w wysokości minimum 15 milionów złotych. W zesta-wieniu znajdą się spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, spółki jawne i cywilne, ale także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Zapraszamy wszystkich właścicieli firm z całego województwa do zgłaszania swojego uczestnictwa w rankingu. Udział w tym przedsięwzięciu jest bezpłatny.

- Rozwój świętokrzyskich firm i ich sukcesy śledzimy od dawna. To właśnie nasi lokalni przedsiębiorcy są przecież ważnymi pracodawcami, dającymi zatrudnienie dziesiątkom tysięcy ludzi w regionie. Tych największych, którzy osiągnęli wysoką pozycję w biznesie i których firmy generują rocznie wielomilionowe przychody, chcemy pokazać naszym czytelnikom - mówi redaktor naczelny Echa Dnia, Stanisław Wróbel.

Jak ułożymy listę gigantów świętokrzyskiej gospodarki? Będziemy brać kilka kryteriów pod uwagę, ale najważniejszym będzie wielkość przychodów za rok 2008. Dopiero, gdy wiele firm wykaże podobną wielkość przychodów, będziemy je klasyfikować według pozostałych składników, takich jak wielkość zatrudnienia, czy zysk netto.

W związku z planowaną publikacją listy już teraz zapraszamy przedsiębiorców do wysyłania danych oraz krótkich kilkuzdaniowych prezentacji swoich firm na adres: [email protected]. Już dziś na naszej stronie internetowejmożna pobrać specjalną ankietę, po czym po wypełnieniu wysłać na adres e- mail.

Wszelkie pytania oraz prośby o wysłanie ankiety należy wysyłać na: [email protected] oraz [email protected]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia