Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

20 lat Compensy w Końskich - na jubileuszu gość z Wiednia

Marzena KĄDZIELA [email protected]
Prezes Franz Fusch wręczył pamiątkową statuetkę oraz dyplom uznania  kierownikowi koneckiej filii Zbigniewowi Rurarzowi.
Prezes Franz Fusch wręczył pamiątkową statuetkę oraz dyplom uznania kierownikowi koneckiej filii Zbigniewowi Rurarzowi.
Konecka filia Compensy Towarzystwa Ubiezpieczeń Spółka Akcyjna obchodzi swoje 20-lecie.

Z tej okazji odbyło się w Sielpi uroczyste spotkanie przyjaciół, w którym brało udział także „Echo Dnia”.

Kierownik filii w Końskich, Zbigniew Rurarz, najbardziej dumny jest z tego, że na jubileusz jego firmy przybył z Wiednia sam Franz Fuchs, prezes zarządu Compensa. – To prawdziwy guru, ogromny autorytet w dziedzinie ubezpieczeń, dlatego czujemy się ogromnie wyróżnieni jego obecnością – mówił nam wzruszony kierownik.

Prezes Franz Fuchs zaś nie krył uznania dla koneckiej firmy, która pracuje zaledwie w kilkuosobowej obsadzie: kierownik Zbigniew Rurarz i Małgorzata Gut w biurze oraz sześciu agentów w terenie. Prezes wzniósł toast białym austriackim winem za dalszy rozwój koneckiej placówki. Wręczył też konecczaninowi elegancki dyplom i szklaną statuetkę.

 

W hotelu „Energetyk” w Sielpi, w kameralnym gronie i przy elegancko zastawionych stołach zasiedli nie tylko ludzie ze świata ubezpieczeń, ale także ci, którzy korzystają z ich usług. Znaleźli się tam między innymi prezesi koneckich spółdzielni: mieszkaniowej Tadeusz Dworak i mleczarskiej Wiesław Stępień, dyrektorzy szkół, między innymi naszych dwóch liceów ogólnokształcących: Beata Salata i Marian Jankowski. Byli także przedstawiciele władz samorządowych ze starostą koneckim Bogdanem Soboniem oraz burmistrzem Końskich Michałem Cichockim i burmistrz Stąporkowa Dorotą Łukomską na czele. W uroczystości brali także udział szefowie banków i koneckich firm. Widzieliśmy lekarzy, doktora Zbigniewa Sosnowskiego, ordynatora koneckiej chirurgii oraz Sławomira Marczewskiego, lekarza i szefa powiatowych struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

 

Kierownik Zbigniew Rurarz przypomniał początki działalności firmy, rywalizację z istniejącymi już na rynku firmami ubezpieczeniowymi. – Muszę przyznać, że 20 lat temu było znacznie łatwiej o klientów, przede wszystkim dlatego, że na rynku działało zaledwie kilku ubezpieczycieli – powiedział nam Zbigniew Rurarz. – Obecnie jest ich znacznie, znacznie więcej. Mam jednak ogromną satysfakcję z pracy w Compensie, która znakomicie się rozwija.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia