5 pomysłów na białe wnętrze

Materiał informacyjny Dekoral

Podążanie za trendami wnętrzarskimi sprawia nam wiele radości. Czasem jednak okazuje się, że podyktowany modą wybór stylu czy koloru niekoniecznie odpowiada naszym prawdziwym potrzebom i preferencjom. – Coś, co dobrze wygląda w magazynie wnętrzarskim, nie musi sprawdzić się w naszej rzeczywistości. Jest jednak taki trend, który się nie starzeje, a co więcej - otwiera wachlarz dalszych możliwości aranżacyjnych. Mowa o uniwersalnych białych wnętrzach. Sprawdź kilka naszych pomysłów na nadanie charakteru białym pomieszczeniom i przekonaj się, jak wiele masz możliwości!

Kolor, który nigdy nie wychodzi z mody

Jak uzyskać wymarzoną śnieżną biel na ścianach? Przy wyborze odpowiedniej farby zwracaj uwagę przede wszystkim na poziom krycia. Biała farba emulsyjna Dekoral Perfect zapewnia najwyższą siłę krycia, dzięki czemu przemalowanie ścian, także tych kolorowych, jest niesamowicie proste. Jedna warstwa farby Dekoral Perfect pozwoli Ci na błyskawiczne odświeżenie białej ściany, a dwie warstwy pokryją nawet intensywny kolor! Farba nie żółknie i zachowuje swój śnieżnobiały odcień na lata. Teraz czas na kilka aranżacyjnych inspiracji.

Wszystkie odcienie bieli - ponadczasowy minimalizm

Po pierwsze - minimalizm. Podążając za myślą mniej znaczy więcej, ogranicz kolory we wnętrzu i skup się nie na liczbie, lecz na jakości elementów wyposażenia. Dobrym pomysłem jest łączenie białych ścian z meblami i dodatkami w tym samym kolorze - przekonasz się wtedy, że biel na różnych fakturach materiałów przyjmuje różne odcienie!

Wpuść światło do domu - styl skandynawski

Jeśli zależy Ci na jasnym i neutralnym wnętrzu, ale wizja minimalistycznej białej przestrzeni wydaje się zbyt ascetyczna, zdecyduj się na styl skandynawski i przełam biel beżowymi lub szarymi elementami. Uzyskasz uporządkowaną, spokojną i przede wszystkim ponadczasową przestrzeń sprzyjającą zarówno twórczej pracy, jak i efektywnemu wypoczynkowi.

Uniwersalna elegancja - biel + czerń

Dla wszystkich, którzy kochają klasykę, optymalnym rozwiązaniem będzie połączenie białych ścian z czarnymi elementami wyposażenia. Ten elegancki duet kolorystyczny pozwoli Ci stworzyć stonowane, gustowne wnętrze.

Akcent kolorystyczny - powiew vintage

Modę na przełamywanie minimalistycznej bieli mocnymi akcentami kolorystycznymi przenosimy do wnętrz ze stylizacji zaobserwowanych na kopenhaskich ulicach. Czerwony stolik vintage, soczyście pomarańczowa lampka stołowa z tworzywa czy kobaltowy dywan w otoczeniu białych ścian to powiew stylu retro w najgorętszej wersji!

Natura w japońskim wydaniu

Zestawienie bieli z elementami w stonowanych kolorach natury, przeniesie Cię myślami do Japonii. Ten styl doskonale podkreślą proste meble z jasnego drewna i naturalne, surowo wykończone tkaniny. Najlepszym dopełnieniem wnętrza będą żywe rośliny, które dodatkowo wzmocnią poczucie bycia blisko natury.

Biel na ścianach doskonale wpisuje się w szereg stylistycznych nurtów i otwiera niezliczone możliwości aranżacji wnętrz. Wybierz farbę Dekoral Perfect i porzuć wszelkie ograniczenia!

Rady, jak prawidłowo nakładać farbę Dekoral Perfect, aby szybko i z doskonałym rezultatem przemalować kolorową ścianę na biało, znajdziesz w poniższym filmie. Dodatkowe informacje i liczne inspiracje czekają na www.dekoral.pl.

Wideo

Dodaj ogłoszenie