MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Andrzej Mochoń nominowany do prestiżowej nagrody

marzena
Za biznesową wizję, determinację i odwagę w realizacji śmiałych pomysłów biznesowych należą się nagrody. Wśród nominowanych jest też prezes Zarządu Targów Kielce Andrzej Mochoń.

Piętnast­ka biznesmenów i menedże­rów ubiega się o nagrodę Dziennika Gazety Prawnej „Wi­zjonerzy 2012". Kandydaci zgłaszani byli przez organiza­cje biznesowe, media i fir­my. Na listę nominowanych trafili wybrani przez kapi­tułę właściciele firm oraz menedżerowie, którzy po­kazali wizję, wykazali się determinacją i odwagą, by wdrożyć z sukcesem śmia­łe pomysły biznesowe, czę­sto wbrew niesprzyjającemu otoczeniu rynkowemu. Wśród piętnastki znalazł się prezes Zarządu Targów Kielce Andrzej Mochoń, obok takich osób jak między innymi Jacek Krawiec, prezes Za­rządu PKN Orlen, Zygmunt Solorz-Żak prezes Zarządu Polkomtel Sp. z o.o., Herbert Wirth pre­zes Zarządu KCHM Polska Miedź S.A.

Spośród gru­py nominowanych w II etapie kapituła wybierze pięciu lau­reatów. Będą to ludzie biznesu, którzy z sukcesem zrealizowali ryzykowne projekty, korzystnie wpływające na sytuację finan­sową i rynkową firmy. Przede wszystkim przyczynili się do wzrostu wartości spółki o co najmniej 5 procent, podnieśli przy­chody o co najmniej 15 procent lub zapewnili firmie 10 proc. dy­namikę zysków. Kapituła pod uwagę weźmie najlepsze pro­jekty uruchomione od 1 czerwca 2010 r. do stycznia 2012 r.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia