MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Andrzej Mochoń Wizjonerem 2012

marzena
Andrzej Mochoń Wizjonerem 2012
Andrzej Mochoń Wizjonerem 2012 archiwum
Prezes Zarządu Targów Kielce znalazł się w gronie pięciu laureatów prestiżowego konkursu Dziennika Gazety Prawnej Wizjoner 2012.

Nagrodę otrzymali również Herbert Wirth prezes zarządu KGHM Polska Miedź S.A, Wojciech Sobieraj prezes zarządu Alior Banku, Adam Kiciński prezes zarządu CD Projekt oraz Rafał Brzoska prezes zarządu Grupy Integer.pl.

- To ogromna satysfakcja i zaszczyt, że znalazłem się w gronie Wizjonerów, osób które wpływają na dynamiczny rozwój swoich firm, a poprzez to na rozwój polskiej gospodarki, które zostały docenione nie tylko za to, że nie boją się nowych wyzwań lecz same sobie je stawiają – powiedział Andrzej Mochoń.

O nagrodę ubiegała się piętnastka biznesmenów i menedżerów z największych polskich firm i instytucji, którzy pokazali wizję, wykazali się determinacją i odwagą, by wdrożyć z sukcesem śmiałe pomysły biznesowe, często wbrew niesprzyjającemu otoczeniu rynkowemu. Wśród nich  znalazł się prezes Zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.

Spośród grupy nominowanych w II etapie kapituła wybrała pięciu laureatów. To ludzie biznesu, którzy z sukcesem zrealizowali ryzykowne projekty, korzystnie wpływające na sytuację finansową i rynkową firmy. Przede wszystkim przyczynili się do wzrostu wartości spółki o co najmniej 5 procent, podnieśli przychody o co najmniej 15 procent lub zapewnili firmie 10-procentową dynamikę zysków. Kapituła wzięła pod uwagę najlepsze projekty uruchomione od 1 czerwca 2010 roku do stycznia 2012 roku. Andrzeja Mochonia wyróżniono przede wszystkim za wizję i realizację projektu rozbudowy i modernizacji kieleckiego ośrodka wystawienniczego.

Wręczenie nagród odbyło się dzisiaj, 28 września, w samo południe podczas Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie.

W obradach kapituły konkursu wzięli udział: Ryszard Petru partner w PricewaterhausCooper oraz Przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich, Mariusz Grendowicz prezes Rady Nadzorczej Money Makers SA, Aleksander Lesz prezes Zarządu GNA SA, Łukasz Korycki z-ca redaktora naczelnego Dziennika Gazety Prawnej oraz Marcin Piasecki wydawca w DGP.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia