Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Bank Spółdzielczy w Kielcach podwójnie wyróżniony!

Marzena SMORĘDA
Bank Spółdzielczy w Kielcach podwójnie wyróżniony!Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Kielcach Stanisław Matejkiewicz
Bank Spółdzielczy w Kielcach podwójnie wyróżniony!Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Kielcach Stanisław Matejkiewicz Aleksander Piekarski
Bank Spółdzielczy w Kielcach został tegorocznym laureatem dwóch prestiżowych nagród: „Bank przyjazny dla Przedsiębiorców” i NOVATOR 2013.O nagrodach rozmawiamy z prezesem Zarządu Banku Spółdzielczego w Kielcach, Stanisławem Matejkiewiczem

* Czym dla banku są te wyróżnienia?
- Nagrody te są podsumowaniem naszych starań o zapewnienie komfortowej i innowacyjnej obsługi naszym Klientom. Zarówno „Bank przyjazny dla Przedsiębiorców” jak i NOVATOR to wyróżnienia przyznawane za unikalne, nowatorskie rozwiązania, ale także budowanie sprzyjającego otoczenia biznesowego oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług i nieustanny rozwój w tym zakresie.

 

* Godłem „Bank przyjazny dla Przedsiębiorców” bank zosta**ł uhonorowany już po raz drugi. Jakie warunki należało spełnić, aby otrzymać to wyróżnienie?**
- Godło promocyjne „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” przyznawane przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Polsko-Amerykańską Fundację Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw, to szczególne wyróżnienie dla wszystkich pracowników naszego Banku. To był wymagający konkurs. Odbywał się pod hasłem: „Innowacje skrojone na miarę”. Celem konkursu, podobnie jak w latach poprzednich, była ocena przez grono audytorów i bezpośrednio przez klientów - za pomocą ankiet, kultury współpracy pomiędzy instytucjami finansowymi a przedsiębiorcami, tworzenie klimatu wzajemnego zaufania, popularyzowanie innowacji wprowadzanych w instytucjach finansowych, zmierzających do lepszego zaspokojenia potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw.

 

* NOVATOR to nagroda przyznawana przez Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową w 8 kategoriach. Bank otrzymał statuetkę za „innowacyjną inwestycję w usługach”. Jakie usługi oferowane przez Bank zostały uznane za nowatorskie?
- Kapituła konkursu uhonorowała projekt: „System lokalnej karty uwierzytelnianej biometrycznie w Banku Spółdzielczym w Kielcach”.  Nasz Bank jako pierwszy w województwie świętokrzyskim i jeden z niewielu w Polsce, wprowadził biometryczną metodę autoryzacji transakcji w bankomatach i wpłatomatach. Technologia Finger Vein opiera się na autoryzacji transakcji poprzez skan układu naczyń krwionośnych palca ręki, czyniąc ją bezpieczniejszą i wygodniejszą formą dokonywania operacji, niż tradycyjna karta płatnicza. System ten umożliwia wpłaty i wypłaty pieniędzy, bez konieczności posługiwania się kartą i kodem PIN.

 

* W jaki sposób ta innowacja może pomóc przedsiębiorcom?
- Dzięki temu systemowi we wszystkich wpłatomatach zainstalowanych przez Bank Spółdzielczy w Kielcach przedsiębiorcy mogą wpłacać swoje utargi o dowolnej porze – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Z chwilą wpłaty pieniądze automatycznie księgowane są na koncie klienta, co pozwala na natychmiastową realizację operacji płatniczych. Z uwagi na to, że proces autoryzacji karty lokalnej odbywa się na poziomie naszego banku, przeprowadzenie transakcji możliwe jest również w przypadku awarii centrów autoryzacyjnych kart płatniczych.

To bezpieczne i wygodne narzędzie o szerokim wachlarzu zastosowań, cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Wyrażam nadzieję, że to rozwiązanie, ułatwiające dokonywanie transakcji w bankomatach i wpłatomatach, stanowi przyszłość nowoczesnej bankowości.
 

od 12 lat
Wideo

Umowa pomiędzy PKP a Budimexem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia