MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bank Spółdzielczy w Łopusznie nagrodzony Laurem Gospodarności

/ka/
Bank Spółdzielczy w Łopusznie otrzymał wyróżnienie w konkursie Laur Gospodarności przyznawane przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. W finale znalazł się jako jeden z dziesięciu banków spółdzielczych w Polsce, a jedyny z województwa świętokrzyskiego.

Łopuszniański bank został wyróżniony w kategorii "Harmonijna współpraca: Samorząd – Bank Spółdzielczy”, która miała na celu ukazanie działalności lokalnego banku spółdzielczego, jako partnera wspierającego rozwój gminy i społeczności lokalnej.

 

Wręczenie wyróżnienia odbyło się podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie. – Już sama nominacja do tak prestiżowej nagrody jest wyróżnieniem dla banku, natomiast otrzymanie wyróżnienia uważam za ogromny sukces. Tym bardziej, że nominację otrzymaliśmy jako jedyny bank spółdzielczy z województwa świętokrzyskiego – mówi Elżbieta Węgrzyn, prezes Banku Spółdzielczego w Łopusznie, która odebrała wyróżnienie. Podkreśla, że łopuszniański bank od szeregu lat wspiera finansowo wszelkie inicjatywy społeczno – gospodarcze i kulturalne w środowisku lokalnym, bierze udział w finansowaniu działalności szkół, bibliotek, gminnych ośrodków kultury, klubów sportowych, ochotniczych straży pożarnych, kół gospodyń wiejskich oraz licznych uroczystości lokalnych w gminach, które obsługuje.

 

SPRAWDŹ! Kieleckie firmy zostały ambasadorami gospodarki

Celem konkursu Laur Gospodarności jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw samorządów wiejskich i współpracujących z nimi banków spółdzielczych – jako inspiratorów działań i rozwiązań, które umożliwiają przemiany na polskiej wsi.

CZYTAJ TEŻ:Rolnicy likwidują plantacje, a warzywa idą na śmietnik

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia