MKTG SR - pasek na kartach artykułów

BECHER DEWELOPER - Lider Regionu 2010, Budownictwo Mieszkaniowe

Redakcja
BECHER DEWELOPER - Lider Regionu 2010, Budownictwo Mieszkaniowe
BECHER DEWELOPER - Lider Regionu 2010, Budownictwo Mieszkaniowe
Firma BECHER powstała w roku 1999 w Kielcach. Od początku swojej działalności koncentrowała się wyłącznie na branży budowlanej, której celem była realizacja budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz obiektów biurowo-usługowo-handlowych.

Budowę mieszkań, lokali usługowych, domów wielorodzinnych i apartamentów kontynuuje w najlepszych tradycjach budowlanych naszego regionu. Nasz laureat przez jedenaście lat obecności na kieleckim rynku budownictwa mieszkaniowego ma już wyrobioną i ugruntowaną pozycję solidnego dewelopera i sprawdzoną, rozpoznawalną dobrą markę. Cieszy się uznaniem swoich klientów, a mieszkańcy zrealizowanych przez nią inwestycji budowlanych doceniają wygodę i komfort swoich domów. Bo dla firmy BECHER najlepsza jakość realizowanych przedsięwzięć i zadowolenie mieszkańców są najważniejsze.

BECHER z roku na rok zmienia estetykę miasta. Dużą rolę ogrywa w wspieraniu lokalnej przedsiębiorczości, zatrudniając świętokrzyskie firmy budowlane do realizacji przedsięwzięć oraz dając zatrudnienie. Jej priorytetem jest rozwój lokalny i kreowanie konkurencyjności regionu świętokrzyskiego.

Kapituła naszej nagrody doceniła te zasługi kieleckiego dewelopera, przyznając mu statuetkę Lidera Regionu w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe za wkład w jego rozwój w naszym mieście i wysoki standard oferowanych usług.

Na ten najwyższy standard składa się wieloletnie doświadczenie na rynku budownictwa i wysoko wykwalifikowana kadra, zatrudniona w firmie. Silna motywacja firmy do konkurencji na tym polu przynosi wymierne efekty w postaci wysokiego standardu projektów, a dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i nowoczesnych technologii budynki mają najlepszą jakość wykończenia i co szczególnie doceniają klienci, oryginalne pomysły architektoniczne. Nie bez znaczenia jest też wybór doskonałych lokalizacji tych inwestycji. Usytuowane w najatrakcyjniejszych dzielnicach Kielc, zapewniają swoim właścicielom komfort mieszkania. Klienci doceniają trafne koncepcje specjalistów od budownictwa, wygodne rozwiązania i troskę o ich zadowolenie, dlatego każda nowa inwestycja firmy cieszy się dużym zainteresowaniem osób poszukujących mieszkań i najatrakcyjniejsze lokalizacje rezerwowane są już na wstępie budowy.

Wśród zrealizowanych przez jedenaście lat działalności na kieleckim rynku inwestycji BECHER pochwalić się może budynkami mieszkalnymi oraz usługowo-biurowo-handlowymi zlokalizowanymi przy ulicach: Warszawskiej, Klonowej, Świętego Leonarda, Przecznicy, Szydłówku Górnym, Wojewódzkiej, Zamojskiej i Domaniówka.

Najnowsza inwestycja mieszkaniowa to niedawno rozpo-częta budowa budynku dziesięciopiętrowego BECHER ELEVEN przy zbiegu ulic Wiosennej, Pocieszka i Nowy Świat, którego zakończenie przewidziane jest wiosną 2012 roku. Lokalizacja w ścisłym centrum Kielc i dostęp do rozległych terenów zielonych wzdłuż Silnicy gwarantują klientom wygodę i komfort.

Oprócz budownictwa mieszkaniowego BECHER realizuje inwestycję przy zbiegu alei IX Wieków Kielc i Koziej, gdzie po-wstanie niebawem nowy budynek usługowo-biurowo-handlowy. Czteropiętrowy biurowiec o powierzchni trzech tysięcy metrów kwadratowych będzie dopełnieniem stojącego już w pobliżu budynku tej firmy. Tym razem Dobra Forma, firma która zaprojek-towała obiekt, postawiła na szkło i stal. Nowoczesny wygląd i bardzo wysoki standard wykończeń nada temu miejscu niezwykle prestiżowy charakter. Lokalizacja luksusowego obiektu doskonale wpisze się w przestrzeń centrum miasta, czyniąc z budynku idealne miejsce dla chcących podkreślić swój status przedsiębiorców.

BECHER za swoje inwestycje ma na swoim koncie wiele nagród. Przedsiębiorstwo otrzymało między innymi nagrodę As Architektury 2006 za budynek Colorama, usytuowany przy ulicy Warszawskiej w Kielcach. W 2010 roku firma została laureatem pierwszego miejsca w konkursie „Świętokrzyskie Innowacje” w kategorii Innowacyjny Biznes, realizowanego w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz współpracy, adaptacji i innowacji”.

Nasza kapituła doceniła także zaangażowanie w rozwój regionu i życie lokalnej społeczności. BECHER także na tym polu może się poszczycić działalnością charytatywną i zaanga-żowaniem w rozwój sportu. Firma wspiera finansowo oraz współorganizuje przedsięwzięcia regionalne takie jak: grający w ekstraklasie klub piłkarek ręcznych KSS Kielce, piłkarską drużynę futsalową grającą w najwyższej klasie Świętokrzyskiej Halowej Ligi Firm, często wychodzi naprzeciw prywatnym potrzebą mieszkańców naszego miasta, współpracuje z Agencją Artystyczną George Music Cooperation w ramach przedsięwzięcia „Gwiazdy w KCK”.

Firma BECHER współpracuje ściśle z lokalnymi mediami, jest sponsorem głównej nagrody dla czytelników „Echa Dnia – mieszkania w jedenastokondygnacyjnym budynku przy ulicy Wiosennej, którego budowa już się rozpoczęła w konkursie „Mieszkanie za czytanie”. Wspiera realizację najbardziej presti-żowych konkursów w regionie jak Skrzydła Biznesu, Orły Biznesu i inne.

 

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia