Bella Donna w Jędrzejowie Butikiem Roku w powiecie jędrzejowskim w akcji "Mistrzowie Handlu". Znajdziesz tu ubrania prosto z Włoch

albo
Butik Bella Donna w Jędrzejowie, Butikiem Roku w powiecie jędrzejowskim. Paweł Lipiecki
Butik Bella Donna znajdujący się w Jędrzejowie przy ulicy 11-go Listopada 13 w naszej tegorocznej akcji „Mistrzowie Handlu” został wybrany Butikiem Roku 2019 w powiecie jędrzejowskim.

Butik Bella Donna, którego właścicielem jest pan Paweł Lipiecki, to wyjątkowe miejsce dla kobiet powstał w październiku 2017 roku przy ulicy 11-go Listopada 13 w Jędrzejowie.

- W butiku Bella Donna na co dzień możemy spotkać ekspedientkę Anetę Molendę. W naszym butiku można zakupić odzież, obuwie dla kobiet jak również galanterię skórzaną, biżuterię, czapki, szaliki, rękawiczki i wiele innych. W naszym asortymencie klientki znajdą również ubrania w większych rozmiarach.

Prosto z Włoch
Właściciel, dbając o swoich klientów i o to co mogą znaleźć w butiku, osobiście przywozi towar prosto z Włoch.
- Po towar jeżdżę osobiście do Włoch. Staram się wybierać najnowsze trendy, które wchodzą na rynek, tak aby zadowolić nasze klientki. W 2019 roku w butiku Bella Donna poszerzyliśmy również swój asortyment o odzież pochodzącą z Turcji - mówi właściciel i
dodaje:

- Bogata oferta spodni, sukienek, okryć wierzchnich, bluzek czy bluz oraz akcesoriów i obuwia pozwola w chwilę odmienić lub uzupełnić swoją codzienną garderobę. W Bella Donnie można kupić wysokiej jakości ubrania na każdą porę roku oraz każdą okazję, niezależnie od wieku, posiadanej sylwetki czy gustu. Dbamy o to, by nasza kolekcja była możliwie różnorodna i zawierała ubrania w odcieniach stonowanych, jak i takie, które dzięki nietypowej barwie przyciągną spojrzenia niejednej osoby - mówi Paweł Lipiecki.

Trendy i dobre ceny
- W naszym butiku można spotkać nowe projekty ubrań co sezon oraz przystępne ceny, a także pewność, że takich samych ubrań lub ich kopii nie spotkasz w popularnych sklepach sieciówkowych. W Butiku Bella Donna można odnaleść najnowsze propozycje ubrań oraz projekty pochodzące z najświeższych kolekcji włoskich marek, które z dumą obrazują europejski sposób ubierania się. Każda klientka z pewnością odnajdzie w naszych kolekcjach, coś dla siebie - dodaje właściciel.

Stali klienci
Właściciel butiku Paweł Lipiecki przyznaje, że miejsce cieszy się obecnością stałych klientów.

- Mamy dużo stałych klientek, nie tylko z powiatu jędrzejowskiego, ale klientki przyjeżdżają również do nas z Kielc, a nawet Krakowa oraz z innych miejscowości - dodaje.

Pomysł na biznes
Pan Paweł zapytany o to skąd pomysł na ten kobiecy biznes odpowiedział, że wpadła na niego jego partnerka:

- Na pomysł otwarcia butiku wpadła moja partnerka, która kiedyś pracowała we Włoszech. Zdobyte przez nią kontakty, doświadczenie, jak również umiejętność biegłego posługiwania się językiem włoskim pomogły w realizacji swoich planów - podkreślił.

Ten tytuł to duże wyróżnienie
Pan Paweł Lipiecki bardzo cieszy się z przyznanego tytułu:

- Dla mnie dużym wyróżnieniem jest to, że klienci sami zgłosili nasz butik do konkursu. A dodatkowo cieszy nas fakt, że aż tylu klientów oddało swój głos na Butik Bella Donna - mówi z radością Paweł Lipiecki.

Plany na przyszłość
I choć właściciel nie chce na razie zdradzać swoich planów na przyszłość, to zapewnia, że razem z partnerką mają ich mnóstwo:

- Nie chcę zdradzać swoich planów na przyszłość, ale mamy z partnerką wiele ciekawych pomysłów, które wkrótce będziemy chcieli zrealizować. Chciałbym, aby moja firma dalej się rozwijała oraz dała możliwość nowych miejsc pracy - mówi Paweł Lipiecki.

Laureaci 2 i 3 miejsca
Drugie miejsce w kategorii Butik Roku zdobył Butik Lena, przy ulicy Prostej 4 w Jędrzejowie, a trzecie miejsce Butik Yellowcat przy ulicy 11 listopada 6 w Jędrzejowie.

POLECAMY:

Polska stała się bezpieczna

Wideo

Dodaj ogłoszenie