BMW ZK Motors Kielce

Artykuł sponsorowany

Dealer BMW ZK Motors to pierwszy autoryzowany salon i serwis marki BMW w województwie świętokrzyskim, który mieści się przy ulicy Wystawowej 2 w Kielcach. Oferuje najnowsze modele samochodów marki BMW, w tym elektryczne BMW i oraz motocykle BMW. Salon posiada ponadto autoryzację na sprzedaż aut BMW M. Tę szeroką ofertę i wysoki poziom usług doceniła Kapituła nagrody Liderzy Regionu 2019 i przyznała statuetkę w kategorii Motoryzacja.

Z myślą o aktualnych i przyszłych użytkownikach samochodów elektrycznych Dealer BMW ZK Motors otworzył w kieleckiej Galerii Korona i Galerii Echo bezpłatne stacje ładowania tych samochodów.

W 2016 roku otrzymał nagrodę najlepszego Dealera BMW i w Polsce. W Salonie dostępne są samochody nowe oraz samochody używane Premium Selection.

BMW ZK Motors oferuje klientom pełny serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wysokiej jakości oryginalne części i akcesoria BMW i MINI. Serwis Blacharsko-Lakierniczy ZK MOTORS to najnowocześniejszy certyfikowany serwis tego typu w regionie. Serwis świadczy usługi na najwyższym poziomie nie tylko dla samochodów BMW, ale także innych marek. Wysoką jakość i standardy usług potwierdza uzyskany Certyfikat Blacharsko-Lakierniczy BMW Polska. Klienci korzystający z serwisu mają do dyspozycji samochody zastępcze BMW. Wszelkie naprawy blacharsko- -lakiernicze odbywają się bezgotówkowo. Pewność i wysoką jakość usług zapewnia nowoczesny sprzęt oraz profesjonalna, wyszkolona kadra serwisów.

Dealer BMW ZK Motors działa w ramach Świętokrzyskiego Centrum Usług Motoryzacyjnych. Jest to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy, oferujący pełen zakres usług z branży motoryzacyjnej. To pierwsze tak kompleksowe rozwiązanie w Kielcach i całym regionie świętokrzyskim. W skład Świętokrzyskiego Centrum Usług Motoryzacyjnych wchodzą: Autoryzowany Salon i Serwis BMW ZK Motors, Serwis Blacharsko-Lakierniczy ZK Motors, Stacja Kontroli Pojazdów, serwis motocyklowy, hotel dla motocykli, serwis wulkanizacyjny z możliwością przechowywania opon i kół oraz myjnie. Dodatkową ofertę stanowią usługi z zakresu finansów i ubezpieczeń samochodów.

Budynki zostały zaprojektowane i wybudowane z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań budowlanych. 99 procent oświetlenia to wydajna technologia LED, a automatyczny system sterowania oświetleniem zsynchronizowany jest z czujnikiem światła dziennego. Na dachach zamontowane są ogniwa fotowoltaiczne o mocy 20 kW, co w znacznym stopniu zmniejsza zużycie energii elektrycznej. Salon został też wyposażony w pompy ciepła, które wykorzystywane są do ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. Potwierdzeniem wysokich standardów ekologicznych zastosowanych w budynkach jest fakt, że Dealer BMW ZK Motors jest pierwszym BMW na świecie i jedynym w Polsce Dealerem BMW, który otrzymał Złoty Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju od BMW AG w Monachium. Pod koniec 2019 roku Dealer BMW ZK Motors otworzył Autoryzowany Serwis BMW w Radomiu, przy ulicy Żółkiewskiego 140.

Na lata 2021-2022 zaplanowano rozpoczęcie budowy salonu BMW i MINI w Radomiu.

Zbigniew Kała właściciel - Dealer BMW ZK

BMW ZK Motors Kielce

Motors, jedyny salon i serwis marki BMW w województwie świętokrzyskim z powodzeniem działa na rynku już piąty rok, dostarczając Klientom kompleksowe rozwiązania, stale poszerzając ofertę i podnosząc jakość oferowanych usług branży motoryzacyjnej. Ogromnie cieszę się, że Kapituła nagrody Liderzy Regionu 2019 doceniła nasza działalność i wyróżniła nas w branży motoryzacyjnej

Dodaj ogłoszenie