MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Cenne statuetki przyznane już po raz czwarty!

/jap./, [email protected]
Statuetkę Novatora 2009 odbiera właściciel firmy DEFRO z Rudy Strawczyńskiej, Robert Dziubeła. Fot. D. Łukasik
Statuetkę Novatora 2009 odbiera właściciel firmy DEFRO z Rudy Strawczyńskiej, Robert Dziubeła. Fot. D. Łukasik
Staropolska Izba Przemysłowo - Handlowa po raz kolejny wyróżniła firmy i osoby z naszego regionu, które przyczyniają się do rozwijania oraz promowania innowacyjnych technologii.

Tegoroczna gala odbyła się w Kieleckim Centrum Kultury i była mniej huczna od poprzednich. Przedsiębiorcy oraz laureaci zamiast bawić się, przekazali pieniądze na pomoc powodzianom.

- Nowator to nagroda za szczególne osiągnięcia w dziedzinie innowacji. Staramy się poprzez te statuetki promować przykłady owocnej współpracy nauki i przemysłu, a także wybitnych kreatorów postępu technologicznego - mówił podczas piątkowej gali wręczania nagród prezes SIPH, Ryszard Zbróg.

Tegorocznymi laureatami w kategorii: Innowacyjna inwe-stycja w produkcji zostały firmy: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEFRO z Rudy Strawczyńskiej, Strunobet Migacz z Kuzek oraz Tartak Olczyk ze Świdna. W kategorii: Innowacyjna inwestycja w usługach statuetki odebrali: PGE ZEORK Dystrybucja ze Skarżyska - Kamiennej, Supon z Kielc oraz Nowax ze Staszowa. W kategorii: Współpraca nauka – przemysł wygrał Zespół z Katedry Urządzeń i Systemów Automatyki Politechniki Świętokrzyskiej wraz z Celsą Huta Ostrowiec. W kategorii: Lider Innowacyjności statuetkę odebrał profesor Zbigniew Kowal. Tegorocznym Animatorem Gospodarki został Samorząd Województwa Świętokrzyskiego.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia