MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Certyfikat Staropolskiej Izby Przemysłowo Handlowej dla rzetelnych firm

marzena
Ryszard Zbróg prezydent SIPH i Zygmunt Tarnowski, wiceprezes Suponu Kielce
Ryszard Zbróg prezydent SIPH i Zygmunt Tarnowski, wiceprezes Suponu Kielce archiwum
Certyfikat Staropolski – Rzetelny Przedsiębiorca kolejnym firmom przyznała Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach. Dyplomy i medale wręczono 17 grudnia podczas spotkania opłatkowego środowiska przedsiębiorców.

– Posiadanie tego świadectwa jest sygnałem dla innych, iż mają do czynienia z odpowiedzialnym, liczącym się na rynku partnerem – wyjaśnia Ryszard Zbróg, prezydent SIPH. – Potwierdzeniem tego, że firma działa zgodnie z prawem, z przyjętymi w biznesie standardami etycznymi oraz wypełnia zobowiązania wobec instytucji państwowych.

Zarząd Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej zaakceptował ustalenia dokonane przez zespół oceniający i przyznał Certyfikat Staropolski – Rzetelny Przedsiębiorca następującym firmom: Centrum Systemów Komputerowych ZETO S.A. Kielce; EKOPLON S.A. Grabki Duże; Kopalnia Wapienia Morawica S.A. Morawica; Odlewnia Żeliwa FANSULD Sp.j. Końskie; PHT SUPON Sp. z o.o. Kielce; Zakład Kamieniarski PRZYWAŁA Chęciny i ZPUH POCHBUD Sp. j. Starachowice.

Cztery firmy uzyskały certyfikat po raz pierwszy, trzy odnowiły świadectwo uzyskane rok temu. W obecności licznie zgromadzonych przedsiębiorców oraz gości uroczystości dyplomy i medale wręczali wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba i prezydent SIPH Ryszard Zbróg.

Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa od grudnia 2010 roku honoruje solidne firmy, przyznając im Certyfikat Staropolski – Rzetelny Przedsiębiorca. Mogą się o niego ubiegać przedsiębiorstwa z siedzibą na terenie województwa świętokrzyskiego, prowadzące działalność gospodarczą minimum dwa lata oraz instytucje z siedzibą na terenie województwa świętokrzyskiego. Warunkiem przyznania jest przedstawienie dokumentów i oświadczeń wymienionych w regulaminie, które są weryfikowane przez specjalistów SIPH. Certyfikat jest ważny przez rok, laureaci otrzymują go w formie dyplomu, medalu autorstwa znanego kieleckiego artysty rzeźbiarza Arkadiusza Latosa oraz w wersji elektronicznej.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zakaz handlu w niedzielę. Klienci będą zdezorientowani?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia