Chcesz rozwinąć swój biznes i odnieść sukces w internecie? Konkurs Polska Press i Google!

Internetowe Rewolucje
Polska Press Grupa oraz Internetowe Rewolucje Google zapraszają wszystkich przedsiębiorców do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest profesjonalne wsparcie ekspertów marketingu internetowego. Podczas półrocznej współpracy zwycięskie firmy będą mogły poznać narzędzia, które pomogą im pozyskać nowych klientów, zdobyć nowe rynki i poprawić konkurencyjność.

Trudno dziś wyobrazić sobie efektywnie funkcjonujący biznes, którego nie można znaleźć w internecie. Obecność w sieci każdego dnia stawia kolejne wyzwania przed przedsiębiorcami, ale przede wszystkim daje nowe możliwości dotarcia do klienta i prześcignięcia konkurencji.

Co zyska Twoja firma?

Dzięki konkursowi możesz wygrać profesjonalne wsparcie eksperta marketingu internetowego, który w trakcie osobistych konsultacji pomoże Ci przeanalizować potrzeby i dotychczasowe działania związane z obecnością Twojej firmy w internecie. W trakcie półrocznej współpracy razem dobierzecie odpowiednie narzędzia internetowe, które pomogą zapewnić satysfakcję Twoich klientów, pozyskać nowych użytkowników do Twojej usługi i zdobyć nowe rynki. Pomożemy Ci również dodatkowo w promocji biznesu - historię sukcesu Twojej firmy opiszemy na łamach lokalnej gazety!

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie

http://www.strefabiznesu.pl/internetowe-rewolucje

, wpisując dane przedsiębiorstwa, jego krótki opis, branżę w której działa i w jakim zakresie jest obecna w internecie. Przede wszystkim jednak interesuje nas, co uważasz za największy atut Twojej firmy i jak internet może pomóc Ci w jej dalszym rozwoju? Nie czekaj - zgłoś swoją firmę do konkursu już dziś zacznij podbijać internet!

Konkurs trwa od 14.07.2017.

logo Google

Partnerem cyklu jest Google , organizator programu edukacyjnego Internetowe Rewolucje g.co/InternetoweRewolucjeDlaFirm

Przygotuj swój turystyczny biznes na sezon

Wideo