MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Chińczycy chcą promować Kielce i nasze targi

/jap./
Na zdjeciu od lewej: Marcin Paszkowski, menager targów Proglass, wiceprezydent Czesław Gruszewski, Enjie Rene, Katarzyna Prostak
Na zdjeciu od lewej: Marcin Paszkowski, menager targów Proglass, wiceprezydent Czesław Gruszewski, Enjie Rene, Katarzyna Prostak
- Jesteśmy zainteresowani, aby Chińczycy inwestowali w Polsce i w Kielcach – mówił po spotkaniu z przedstawicielem naszego miasta i Targów Kielce w Chinach, wiceprezydent Kielc, Czesław Gruszewski wiceprezydent Kielc.

     Do naszego miasta przyjechał dziś z delegacją Enjie Ren, prezes firmy Beijing Heliview Int'l Exhibition, która jest przedstawicielem Targów Kielce w Chinach, na Tajwanie i w Hong Kongu. Spotkał się on wczoraj z wiceprezydentem Kielc Czesławem Gruszewskiim i menadżerami naszej targowej spółki.

     - Ustaliliśmy między innymi, jakie warunki powinniśmy stworzyć, aby chińskie firmy, które mogą starać się o dotacje rządowe z poszczególnych prowincji na udział w targach w Polsce - wyjaśnia prezes zarządu Targów Kielce Andrzej Mochoń.

Tematem spotkania były także sposoby promocji Kielc i targów w Chinach. - Trzeba jeszcze czasu, aby Kielce były rozpoznawalne dla Chińczyków – twierdzi Enjie Ren. - Podjęliśmy się promocji tego miasta i targów w określonych branżach. Zamieszczamy między innymi reklamy w różnych wydawnictwach, wydajemy ulotki oraz foldery. W zarządzanej przeze mnie firmie zatrudniłem kilka osób, oddzielnie dla poszczególnych imprez branżowych w Targach Kielce, aby prowadzili promocję i akwi-zycję. 

    Jak twierdzi Enjie Ren Polska jest atrakcyjnym krajem dla Chin, dla których inne rynki europejskie są już za ciasne. Z jednej strony kraje zachodnioeuropejskie takie jak Niemcy są na-sycone już chińskimi towarami, z drugiej utrudnienia wizowe sprawiają, że do Rosji nie jest łatwo wjeżdżać Azjatom.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia