Czterystu wystawców! Ruszyły targi STOM, CONTROL - STOM i EXPO-SURFACE

/jap./, [email protected]
Na targi przyjedzie dzisiaj 400 wystawców z całego świata
Na targi przyjedzie dzisiaj 400 wystawców z całego świata
Udostępnij:
Czterysta firm z 22 krajów prezentuje się na rozpoczętych w halach Targów Kielce wystawy STOM, SPAWALNICTWO, CONTROL-STOM i EXPO-SURFACE. Do Kielc przyjechali wystawcy z Austrii, USA, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Czech, Holandii, Szwajcarii, Hiszpanii, Litwy, Tajwanu, Portugalii, Słowacji, Turcji, Szwecji, Finlandii, Francji, Korei, Japonii, Indii, Izraela i oczywiście Polski. (galeria zdjęć)

Roboty, które pracują przy produkcji autobusów Solaris, obrabiarki sterowane numeryczne, automaty do spawania i cały szereg innych maszyn można ogląda od wczoraj na bardzo specjalistycznych targach STOM, SPAWALNICTWO, CONTROL-STOM i EXPO-SURFACE, jakie rozpoczęły się w Kielcach. Choć nie ma tu tłumów jak na AGROTECHU, przyjechało na nie ponad 400 firm z całego świata, bo dla branży to bardzo ważna impreza.

- Warto tutaj być co roku, bo to ważne dla wizerunku naszej firmy oraz podtrzymywania kontaktów z klientami – mówi , właściciel firmy SPAW TECH z Kostomłotów, Krzysztof Gałęzowski, który przez wszystkie dni prezentowac będzie najnowocześniejsze techniki spawania. Ale nie tylko maszyny do spawania można oglądać na czterech równoległych wystawach.

Na IV Salonie Technologii Obróbki Metali STOM prezentowane są bowiem najnowsze technologie, obrabiarki, maszyny i narzędzia oraz materiały stosowane do obróbki metali i blach. Swoje stoiska prezentują instytucje, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, ośrodki targowe oraz wydawnictwa branżowe. Na wystawie nie brakuje także rynkowych hitów i nowości, które swój debiut mają na tych właśnie targach.

Z kolei VI Międzynarodowe Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO organizowane są przy współpracy z Instytutem Spawalnictwa z Gliwic oraz Polską Izbą Spawalniczą z Warszawy. W ramach wystawy zwiedzający zobaczą najnowsze maszyny, urządzenia oraz rozwiązania technologiczne i materiały stosowane w spawalnictwie, maszyny, urządzenia i osprzęt do spawania, materiały spawalnicze, systemy komputerowe wspomagające procesy spawalnicze, roboty, automaty, linie technologiczne, gazy techniczne. Wystawie towarzyszą pokazy nowoczesnych maszyn, urządzeń i metod spawania.

Na II Targach Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE prezentują się natomiast producenci farb antykorozyjnych, sprzętu do prac antykorozyjnych, materiałów i środków do zabezpieczeń przed korozją, firmy proponujące szeroki wachlarz usług w tym zakresie, a także stowarzyszenia i towarzystwa branżowe.

Ostatnią z imprez, jaka rozpoczeła się w targowych wnętrzach są XIII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM. Zobaczymy tu między innymi najnowocześniejszy sprzęt kontroli pomiarowej, aparaturę badawczą i wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych. Wszystkie hale targowe dudnią od pracująych maszyn i obrabiarek, co zresztą cenią sobie kupcy, którzy między innymi po to do Kielc przyjechali, aby owe potężne urządzenia zobaczyć w czasie pracy. 

                               NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE 

Ceny biletów wstępu (w tym katalog):

normalny: 30 zł (WSTĘP WOLNY PO ZAREJESTROWANIU SIĘ)

Ceny biletów parkingowych:

samochody osobowe do godz. 12.00: 10 zł

samochody osobowe po godz. 12.00: 6 zł

autokary do godz. 12.00: 20 zł

autokary po godz. 12.00: 12 zł

Cena katalogu: 15 zł

Cena katalogu w wysyłce pocztowej po zakończeniu targów (obejmuje koszty wysyłki): 45 zł / 12 EUR

Godziny otwarcia targów:

23. marca: 9.00-16.00

24. marca: 9.00-15.00

Dojazd do targów:

autobusem linii 100 z przystanku na ul. Czarnowskiej (obowiązują bilety komunikacji miejskiej)

- zobacz rozkład jazdy z ul. Czarnowskiej

- zobacz rozkład jazdy z ul. Zakładowej

samochodem - mapa

PROGRAM TARGÓW 

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rośnie poczucie zagrożenia cyberprzestępczością

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie