- To już czwarty sklep z naszej sieci, który został otworzony w Kielcach. Znajduje się przy ulicy Jana Chryzostoma Paska. Będzie on czynny od godziny 6 do 23. Dzięki temu będą mogli tam przychodzić zarówno klienci, którzy preferują zakupy wcześnie rano, jak i ci, którzy mają potrzebę kupienia jakiś produktów w późnych godzin wieczornych i nocnych. – informuje Grzegorz Maciągowski, rzecznik prasowy Kolporter S.A.
Duży i dobry wybór
Nowy sklep ma powierzchnię 123 metrów kwadratowych. Zatrudnienie znalazło w nim pięć osób. „Dobry Wybór” oferuje szeroki asortyment produktów. – Będzie można u nas kupić między innymi produkty z kategorii fresh, czyli świeżych – warzywa, owoce, nabiał i wędliny. Pieczywo, które oferujemy naszym klientom będzie wypiekane bezpośrednio w sklepie. Istnieje także możliwość zakupu używek – alkoholu i papie-rosów – wyjaśnia Grzegorz Maciągowski.
- W naszej ofercie znajduje się też asortyment własny marki Kolporter – konserwy rybne, pasztet z pieczarkami, karma dla psów i kotów, ogórki konserwowe i koncentrat pomidorowy, dżemy, makarony, gołąbki, pulpety, klopsiki , fasolkę po bretońsku oraz orzeszki solone. – dodaje nasz rozmówca.
Kolporter dba również o rozwój usług dodatkowych – Klienci, którzy wybiorą się codzienne zakupy, będą mogli przy okazji nabyć u nas bilety na mecze piłkarskie i imprezy kulturalne oraz opłacić rachunki. To zaoszczędzi im sporo czasu. – uważa Grzegorz Maciągowski.
Będą następne
Kolporter nie zamierza poprzestać na czterech sklepach z sieci „Dobry Wybór” w Kielcach. Piąty zostanie otworzony już w środę, 10 sierpnia, przy ulicy Toporowskiego.
– Rozbudowujemy swoją sieć w Kielcach, bo nasze sklepy cieszą się dużą popularnością i są chętnie odwiedzane przez mieszkańców. Coraz więcej sklepów powstaje też w województwie mazowieckim, w takich miejscowościach jak Łazy, Ełk i Piaseczno. Cały czas chcemy też, aby kielczanie mieli jeszcze większy dostęp do naszego asortymentu i dlatego poszukujemy na terenie miasta nowych lokalizacji – twierdzi Grzegorz Maciągowski.
Forum Lokalnego Biznesu w powiecie krapkowickim - Joachim Wojtala
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?