MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dorbud miał wspaniały pomysł - goście wielkie serca

marzena
- Goście na gali z okazji jubileuszu na prośbę państwa Tworków wpłacali na rzecz naszej fundacji kwoty w różnej wysokości. W sumie uzbierało się ponad 24 tysiące złotych – mówi prezes Fundacji z Uśmiechem Wioletta Zdeb.
- Goście na gali z okazji jubileuszu na prośbę państwa Tworków wpłacali na rzecz naszej fundacji kwoty w różnej wysokości. W sumie uzbierało się ponad 24 tysiące złotych – mówi prezes Fundacji z Uśmiechem Wioletta Zdeb. Dawid Łukasik
Nie kwiaty i podarki dla gospodarzy uroczystości, lecz pieniądze dla chorych i potrzebujących przekazywali podczas gali Dorbudu zaproszeni goście.

Gospodarze obdarowali nimi  Fundację z Uśmiechem.

- Nie spodziewałam się takiej hojności. Bardzo jestem w imieniu swoich podopiecznych za nią wdzięczna – cieszy się prezes Fundacji z Uśmiechem Wioletta Zdeb. – To piękny gest ze strony państwa Tworków, właścicieli spółki Dorbud. Kolejny raz udowodnili, że są nie tylko partnerem biznesowym, ale i społecznym. To bardzo rzadko się zdarza. Dali wspaniały przykład do naśladowania. Z datków przekazanych przez gości gali Dorbudu uzbierało się ponad 24 tysiące złotych. To dla Fundacji duże wsparcie – mówi.

Pomysłodawcy tego przedsięwzięcia cieszą się, że mogli pomóc Fundacji. – Cieszymy się, że nasza prośba o wpłacanie datków na rzecz chorych spotkała się podczas majowej imprezy z tak dużym odzewem. Nasi goście i przyjaciele mają wielkie serca i zawsze można na nich liczyć – mówi prezes Tomasz Tworek.
- Bardzo chciałabym, żeby i inne firmy pochyliły się nad losem chorych i potrzebujących wsparcia finansowego. Na co dzień borykamy się z wieloma finansowymi kłopotami, a bez pieniędzy niewiele można zrobić. Leczenie i rehabilitacja pochłaniają ogromne sumy – wyjaśnia Wioletta Zdeb.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia