Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

DORBUD PRODUKCJA, Kielce. „Skrzydła” 2009 za system drzwi ognioodpornych oraz zestaw wyrobów do wykonywania przeciwpożarowych ścian wewnętrznych i zewnętrznych

/jap./, [email protected]
Grzegorz Tworek, wiceprezes firmy: - Wszystkie nasze wyroby, w tym nagrodzone drzwi oraz system ścian przeciwogniowych spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa.
Grzegorz Tworek, wiceprezes firmy: - Wszystkie nasze wyroby, w tym nagrodzone drzwi oraz system ścian przeciwogniowych spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa.

A wszystko zaczęło się w 2001 roku, kiedy to ze spółki P.B.U. DORBUD SA, wydzielono właśnie firmę DORBUD PRODUKCJA, jaka zajęła się wytwarzaniem stolarki okiennej i drzwiowej oraz systemami ścian i fasad.

Nasz laureat współpracuje w tym zakresie z liderami polskiej branży produkcji profili, systemów okiennych drzwiowych i elewacyjnych. Sam zresztą również znalazł się w grupie liderów, bo jest jednym z największych producentów ślusarki aluminiowej i stolarki PCV w naszym województwie.

Firma posiada w pełni wyposażony zakład produkcyjny, wykwalifikowaną kadrę kierowniczą, pozwalającą realizować najtrudniejsze nawet zlecenia, które nasz laureat traktuje nie jako problem, ale jako wyzwanie.

Dotychczasowy wieloletni dorobek, świadomość wymagań, oraz potencjał produkcyjny, pozwala terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości zrealizować zamówioną dostawę oraz montaż stolarki i ślusarki. Nic zatem dziwnego, że marka DORBUD PRODUKCJA stała się lubianą i rozpoznawalną w Polsce na wielu budowach. Największe realizacje firmy, w postaci fasad i energooszczędnych okien, to między innymi budynek Sądu Rejonowego w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 82, budynki A, B, C, D, F, G Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, budynek Salzburg Center w Warszawie, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Politechnika Świętokrzyska, Świętokrzyskie Centrum Onkologii, Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa w Kielcach czy stworzona z rozmachem elewacja na siedzibie Urzędu Patentowego RP w stolicy.

Każdego roku firma inwestuje w nowe technologie i nowe produkty, dzięki czemu wszystko to, co wyjeżdża z tutejszego zakładu produkcyjnego, to wyroby nowoczesne i przyjazne użytkownikowi. Nagrodzony dziś przez naszą kapitułę system drzwi i ścian przeciwogniowych, to jedna a najnowszych propozycji spółki, podobnie zresztą jak system lekkich zabudów aluminiowych na tarasy i balkony, jaki nasz laureat zaczął oferować swoim klientom dwa lata temu.

Najwyższą jakość produkowanych tutaj okien, drzwi i ścian potwierdzają rzecz jasna stosowne certyfikaty. Firma wdrożyła i doskonali cały czas System Zarządzania Jakością wg Normy EN ISO 9001:2000. Zostało to potwierdzone uzyskaniem certyfikatu w dniu 23 listopada 2004 roku.

Dorbud Produkcja to sprawdzony partner na każdej budowie. Firma szczyci się profesjonalną kadrą fachowców, która dba, aby oferowane produkty, ale także usługi ich montażu pozostawały na najwyższym poziomie. Nowoczesność, terminowość, energooszczędność i ekologia - oto najmocniejsze atuty wszystkich wyrobów spod marki DORBUD PRODUKCJA.

                           Kapituła nagrody Skrzydła 2009 przyznała statuetkę

        za system drzwi ognioodpornych oraz zestaw wyrobów do wykonywania

                       przeciwpożarowych ścian wewnętrznych i zewnętrznych

Nagrodzone przez naszą kapitułę drzwi przeciwpożarowe oraz zestaw wyrobów do wykonywania przeciwpożarowych ścian wewnętrznych i zewnętrznych mogą produkować tylko te firmy, które uzyskały od właściciela rozwiązania konstrukcyjno – technologicznego prawo do ich produkowania oraz oznakowywania jego znakiem towarowym. Jednym z producentów w Polsce jest właśnie nasz laureat.

Cały system to produkt o najwyższym standardzie wykonania pod względem dokładności technicznej i jakości, co jest potwierdzone przez niezależne badania oraz certyfikat całego Systemu Zakładowej Produkcji w Instytucie Techniki Budowlanej. Produkty te przeznaczone są zarówno do stosowania jako drzwi zewnętrze i wewnętrzne w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynkach przemysłowych.

 

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia