Dzisiaj w targach rozpoczyna się InventRAM - konferencje o nowoczesnym biznesie

Marzena SMORĘDA [email protected]
Podczas InventRAM swoją wiedzą podzielą się światowej sławy specjaliści.
Podczas InventRAM swoją wiedzą podzielą się światowej sławy specjaliści.
Udostępnij:
Nowoczesny biznes według najlepszych specjalistów z USA, Finalndii, Niemiec i Polski.

Kierunki innowacyjnego rozwoju USA, Europy i Polski, Światowe przykłady infrastruktury kreatywności – Parki i Inkubatory Technologiczne, kluczowe czynniki determinujące powstanie i rozwój systemu innowacji czy zasady funkcjonowania oraz przyczyny szybkiego wzrostu fińskiej sieć współpracy parków naukowo-technologicznych. To zaledwie cztery z kilkunastu tematów, jakie poruszone zostaną podczas trzydniowej konferencji, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce od 17 do 19 lutego 2010 roku.

 

Swoją wiedzą z zakresu inicjatyw parkowo-inkubatorowych dla nowoczesnego biznesu podzielą się światowej sławy specjaliści. Pierwszy dzień spotkań to wykłady i dyskusje, kolejne dwa przebiegną pod znakiem ćwiczeń i warsztatów. Honorowy patronat nad Konferencją objęło Ministerstwo Gospodarki oraz prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

 

Głównym organizatorem jest Kielecki Park Technologiczny. Głównym założeniem imprezy InventRAM, jest wzrost świadomości w regionie w zakresie korzyści płynących z funkcjonowania parków i inkubatorów technologicznych poprzez prezentację najlepszych praktyk międzynarodowych.

 

Przedsięwzięcie skierowane jest do nowotworzonych i funkcjonujących inicjatyw wspierających innowacyjny rozwój przedsiębiorstw, w tym w szczególności do parków przemysłowych, parków naukowo-technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości, inkubatorów technologicznych, stref przemysłowych i ekonomicznych, jednostek naukowo–badawczych, jednostek wdrożeniowych, ośrodków naukowo-akademickich, uczelni wyższych, instytucji otoczenia biznesu, agend i izb przemysłowych, klubów biznesu oraz przedsiębiorstw.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Środki z KPO obniżą inflację - komentarz

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie