EKO- INVEST sp. z.o.o. Budownictwo mieszkaniowe

Artykuł sponsorowany

EKO-INVEST istnieje na rynku od 2000 roku. W chwili obecnej działalność firmy skupia się przede wszystkim na inwestycjach deweloperskich i kompleksowych usługach budowlanych jako Generalny Wykonawca realizując zlecenia w ramach zamówień publicznych oraz dla prywatnych inwestorów.

W 2008 roku poszerzyliśmy działalność o branżę deweloperską. W chwili obecnej mamy na koncie kilkanaście zrealizowanych Inwestycji, a kolejne w przygotowaniu.

Od 2017 roku rozszerzyliśmy zakres inwestycji deweloperskich o Warszawę w której zrealizowaliśmy osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Orchowieckiej na Białołęce oraz realizujemy budynek wielorodzinny przy ul. Renesansowej na Bielanach.

Jak zwykle stawiamy na lokalizację, bo tym kierujemy się przede wszystkim przy każdym planowanym przedsięwzięciu. Uważam, że miejsce w którym się mieszka, to jedna z najważniejszych kwestii. Budynek może być ładnie wykończony, ciekawy, ale najistotniejsze jest położenie. Łatwy dostęp do szkół, urzędów, uczelni, sklepów, to cechy istotne z punktu widzenia Klienta. Ponadto lokalizacja wyznacza wartość nieruchomości w przyszłości.

W Kielcach realizujemy dwa etapy inwestycji “LOTNICZA EKOPARK”, a także zrealizowaliśmy inwestycje „APARTAMENTY CENTRUM II” oraz „ZAMIESZKAJ NA WSPÓLNEJ”

„LOTNICZA EKOPARK” to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks budynków mieszczący się
w prestiżowej części miasta, który zaprojektowano przy ulicy Lotniczej w samym sercu Kielc. Składać się będzie z budynków odznaczających się indywidualnym stylem, zlokalizowanych na obszarze ok 5000 m2. Będą one stanowić mieszkania dla wielu pracowników sektora biznesowego. Lokalizacja jest świetnie skomunikowana również pod względem publicznych środków transportu. Sąsiedztwo banków, szkół, uczelni, galerii handlowych i sklepów to dodatkowy atut inwestycji, która realizowana będzie w dwóch etapach. W pierwszym powstanie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, w której znajdować się będą przestronne mieszkania, a na najwyższych piętrach Penthousy z pięknym widokiem na panoramę Kielc. Na ośmiu kondygnacjach w budynku znajdzie się łącznie aż 81 mieszkań o powierzchni całkowitej od 29 do 114 m2. Na zerowych poziomach budynku swoje miejsce znajdą także lokale usługowe, a kondygnację podziemną przeznaczono na parking z 72 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Drugi etap inwestycji obejmie również lokalizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowymi w parterze i mieszkaniami na wyższych kondygnacjach. Cały teren pozwoli na wydzielenie prywatnej przestrzeni dla mieszkańców z podświetlonymi ciągami pieszo-jezdnymi, licznymi miejscami parkingowymi oraz stojakami dla rowerów.

„APARTAMENTY CENTRUM II” powstał w sąsiedztwie wybudowanego już budynku w I etapie. To kameralny budynek w którym znajduje się 21 mieszkań oraz lokale usługowe na parterze. Świetna lokalizacja w samym centrum, designerskie rozwiązania architektoniczne, sprawiły że wszystkie mieszkania sprzedały się na wczesnym etapie budowy.

Inwestycja „ZAMIESZKAJ NA WSPÓLNEJ” to produkt, który obecnie zrealizowaliśmy. Budynek posiada 3 klatki schodowe, w parterze swoje miejsce znalazły lokale usługowe oraz mieszkania z ogródkami, a na wyższych kondygnacjach zlokalizowane są lokale mieszkalne, część z nich posiada tarasy z widokiem na Kielce. To budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie. W ofercie znajduje się 76 mieszkań o powierzchniach od 28 do 121 m2 z możliwością łączenia oraz ponad 400 m2 usług na parterze. Bryła budynku oraz układ pozwolił na wydzielenie dziedzińca z ograniczonym dostępem osób spoza osiedla. Swoje miejsce znalazła również „strefa rekreacji”, która stanowi doskonałą strefę wypoczynku. Bezpieczeństwo zapewni monitoring. Budynek wyposażony jest w windy. Atutem jest przede wszystkim lokalizacja, która zapewnia doskonałą komunikację oraz dostęp do głównych arterii miasta. Sąsiedztwo placówek oświatowych, sklepów, placówek służby zdrowia to kolejny atut tej Inwestycji.

Dla wszystkich, którzy preferują aktywny tryb życia w centrum, połączone z komfortem i wygodą, to idealne miejsce do zamieszkania.

Pełna oferta dostępna na naszej stronie internetowej www.eko-invest.net

Marcin Kowalski- prezes

Marcin Kowalski- prezes
Marcin Kowalski- prezes

Prawie dwudziestoletnie doświadczenie na rynku branży budowlanej i dekada pracy przy inwestycjach deweloperskich to duży bagaż doświadczeń, który pomaga firmie spełniać w jak największym zakresie oczekiwania klientów. Nasza marka, to w tej chwili mocny szyld inwestycji budowlanych w najlepszych lokalizacjach oraz najlepszych standardach. Projektują je uznani architekci. To wszystko sprawia, że nasze przedsięwzięcia, cieszą się dużym uznaniem klientów. Cieszę się, że Kapituła doceniła naszą pracę.

Dodaj ogłoszenie