sportowy24
    Elana Toruń - Radomiak Radom. WYNIK NA ŻYWO z meczu 12....

Elana Toruń - Radomiak Radom. WYNIK NA ŻYWO z meczu 12. kolejki rozgrywek piłkarskiej drugiej ligi

red

Echo Dnia Radomskie

Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 55

Najnowsza -

W poprzedniej kolejce Radomiak Radom pokonał u siebie Resovię Rzeszów 5:0.

W poprzedniej kolejce Radomiak Radom pokonał u siebie Resovię Rzeszów 5:0. ©Michał Nowak

Radomiak Radom w niedzielę, 30 września, zagrał na wyjeździe z Elaną Toruń w meczu 12. kolejki piłkarskiej drugiej ligi. Poniżej zapis relacji z tego spotkania. Gospodarze wygrali 2:1.

• 90+4' KONIEC MECZU

Elana Toruń wygrywa z Radomiakiem Radom 2:1.

Zieloni doznali kolejnej porażki na wyjeździe. To wszystko na dziś.

• 90+2' dośrodkowanie Karwota wprost na głowę Leandro, ale broni doskonale Nowak! Sędzia jednak odgwizduje wcześniej pozycję spaloną Brazylijczyka

• 89' Za Lenartowskiego Felsch (Elana)

• 85' Karwot za Makowskiego (Radomiak)

Winsztal za Świdzikowskiego (Radomiak)

• 85' radomianie domagali się karnego, ale sędzia nie reaguje na prostesty zielonych

• 85' coraz mniej czasu ma Radomiak na odrobienie strat

• 83' Lenkiewicz za Kościelniaka (Elana)

• 83' Jakubik spoza pola karnego. Niestety dla Radomiaka - nieznacznie ponad poprzeczką

• krótko trwała radość zielonych z doprowadzenia do remisu

• 77' GOL DLA ELANY!

Błyskawiczna odpowiedź Elany. Dośrodkowanie Urbańskiego i z pięciu metrów głową do siatki trafia Kościelniak. Gospodarze ponownie na prowadzeniu

ELANA - RADOMIAK 2:1

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

Polecamy

Kobieta Przedsiębiorcza 2019 - partnerzy

Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Echa Dnia za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

18. GKS Bełchatów 34 23 24-49
    1.-2.miejsca: awans do PKO Ekstraklasy, 3.-6.miejsce: baraże o awans do PKO Ekstraklasy, 18.miejsce: spadek do drugiej ligi.