MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Elitarna Szkoła Językowa - nowy sposób na biznes

Elżbieta ŚWIĘCKA [email protected]
Podczas otwarcia Elite Language School wstęgę przecięli od lewej: Grzegorz Zgrzebnicki, właściciel szkoły, Katarzyna Zapała, wiceprzewodnicząca rady miasta, Sławomir Kopyciński, poseł na Sejm RP oraz Joanna Grzela, wiceprzewodnicząca rady miasta.
Podczas otwarcia Elite Language School wstęgę przecięli od lewej: Grzegorz Zgrzebnicki, właściciel szkoły, Katarzyna Zapała, wiceprzewodnicząca rady miasta, Sławomir Kopyciński, poseł na Sejm RP oraz Joanna Grzela, wiceprzewodnicząca rady miasta.
W piątek, 2 września, otwarta została Elite Language School. Mieści się w centrum Kielc, w nowoczesnym biurowcu Becher Platinum przy alei IX Wieków Kielc. Proponuje pełen komfort nauki – kameralne grupy i klimatyzowane sale lekcyjne.

Na otwarcie założyciel i właściciel szkoły Grzegorz Zgrzebnicki zaprosił posła Sławomira Kopycińskiego, wiceprzewodniczące Rady Miasta Joannę Grzelę i Katarzyna Zapała. Wśród gości byli też Jacek Sułek, przedstawiciel wojewody świętokrzyskiej oraz Jan Lis, reprezentujący marszałka województwa.

Czym Elite Language School różni się od innych szkół językowych, których w Kielcach jest naprawdę dużo, tłumaczy jej właściciel, lektor z wieloletnim doświadczeniem. – Przede wszystkim pracujemy w małych grupach, maksymalnie sześcioosobowych. Na taką liczbę osób przygotowane są sale lekcyjne. Atmosfera na zajęciach jest bardziej kameralna, grupa jest zgrana, a komfort pracy nieporównywalnie większy niż podczas pracy w grupie liczącej kilkanaście osób. Przy tak małej liczbie uczniów można zrealizować więcej materiału, łatwiej zidentyfikować sposób, w jaki poszczególne osoby się uczą i dopasować zajęcia do ich potrzeb – wyjaśnia Grzegorz Zgrzebnicki.

Czym nowa szkoła językowa chce przekonać do siebie na bardzo nasyconym tego typu placówkami kieleckim rynku? – Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i dostosowane do potrzeb zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zapisy potrwają do końca miesiąca, między 5 a 9 września są dni otwarte, podczas których każdy otrzyma atrakcyjny upominek. W godzinach od 13 do 17.30 można obejrzeć sale i dowiedzieć się wszystkiego o kursach – dodaje właściciel.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia