Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Fachowcy branży pokryć dachowych dopisali podczas targów Dach Forum w Kielcach. Zobacz zdjęcia

Redakcja
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum w Kielcach.
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum w Kielcach. Targi Kielce
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.

Bogaty program kongresu i targów Dach Forum w Kielcach

Dwa dni ciekawych prelekcji, warsztatów, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najlepsi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądały targi Dach Forum.

– Cieszę się, że najwięksi specjaliści branży pojawili się u nas w Targach Kielce, by wymienić się cennym doświadczeniem, porozmawiać o najnowszych technologiach oraz podzielić się wiedzą podczas licznych prelekcji. Jestem przekonana, że pierwsze tego typu spotkanie w Polsce pokaże, że branża pokryć dachowych potrzebuje miejsca do rozmów i spotkań biznesowych, które przełożą się na rozwój tego sektora. Liczę, że debiutujące w kalendarzu Targów Kielce wydarzenie zachęci kolejnych przedstawicieli branży do uczestnictwa i z roku na rok społeczność targów Dach Forum będzie rosła w siłę, czego Państwu i sobie serdecznie życzę – tak wszystkich uczestników i gości przywitała Wiceprezes Zarządu Bożena Staniak.

Rywalizacja i walka o nagrody w konkursie DACH MASTERS

Przez dwa dni uczestnicy konkursu Dach Masters mierzyli się z zadaniami, jakie na nich czekały w każdej z trzech kategorii: Dekarstwo, Blacharstwo, Ciesielstwo. Pod czujnym okiem członków Komisji Konkursowej przygotowywali pokrycia makiety dachu, pokrycia makiety dachu w technice podwójnego rąbka stojącego i konstrukcje dachu metodą prefabrykacji. Rywalizacja o nagrody ufundowane przez sponsorów konkursu, firmy: Milwaukee i CB S.A. oraz partnera strategicznego, firmę Blachy Pruszyński, zakończyła się drugiego dnia targów. Podczas uroczystej gali konkursu wręczono nagrody i wyróżnienia dla wszystkich uczestników.
Duża dawka fachowej wiedzy podczas branżowych prelekcji!

Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów. Poruszali oni rozmaitą tematykę, od prawa budowlanego, przez techniki wykonywania konstrukcji dachowych, najczęściej popełniane błędy w pracach konstrukcyjnych, po prawidłową wentylację dachów ważną w procach energooszczędności. Prelekcje cieszyły się wysoką frekwencją, ale także ciekawymi prezentacjami, które gromadziły sporą grupę zainteresowanych.

Mariusz Pudzianowski gościem targów Dach Forum

Jednym z gości, którzy pojawili się pierwszego dnia kongresu i targów był Mariusz Pudzianowski, ambasador firmy Blachy Pruszyński – partnera strategicznego targów Dach Forum. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA pojawił się na stoisku firmy Pruszyński, gdzie rozmawiał z uczestnikami, robił pamiątkowe zdjęcia i składał autografy.

Liczne pokazy i warsztaty wartością targów

Na entuzjastów pokazów "na żywo" czekały prezentacje odbywające się na wielu stoiskach. O prefabrykacji dachów, nowoczesnych metodach liczenia i trasowania więźby dachowej i wpływu połączeń ciesielskich na statykę konstrukcji budynku mówił Michał Sadko z Akademii Ciesielstwa – współorganizator wydarzenia. Stoiska wystawców i odbywające się na nich pokazy i warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników największego spotkania branży pokryć dachowych w Polsce.

- Cieszę się, że wreszcie zorganizowano wydarzenie, które w jednym miejscu skupia najlepszych specjalistów branży. Patrząc na program i bogatą ofertę wystawców, widzę duży potencjał tej imprezy. Sam miałem możliwość wziąć udział w kilku warsztatach i prelekcjach, które na pewno będą pomocne w codziennej pracy - zakończył Pan Mirek, jeden z dekarzy obecny na targach.

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Fachowcy branży pokryć dachowych dopisali podczas targów Dach Forum w Kielcach. Zobacz zdjęcia - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia