Wielka gala Międzynarodowego Konkursu „EuroCertyfikat 2009”, połączona z wręczaniem tych nagród odbyła się kilka dni temu na Zamku Królewskim w Warszawie.
Firma DEFRO otrzymała dwa wyróżnienia. Pierwsze to Certyfikat Wiarygodności Firmy/Instytucji.
To nagroda dla solidnych przedsiębiorców. Posiadanie takiej statuetki jest sygnałem dla innych podmiotów, że mają do czynienia z odpowiedzialnymi, liczącymi się na rynku partnerami. Po pomyślnym przejściu trzystopniowej oceny, dokonywanej przez specjalistów z dziedziny prawa, zarządzania i księgowości, laureat tej nagrody może powiedzieć o sobie, że jest wiarygodny i rzetelny. Jego partnerzy oraz kooperanci zyskują natomiast gwarancję uczciwości nagrodzonych.
Drugą statuetkę właściciel firmy DEFRO Robert Dziubeła odebrał za jakość produktu/wyrobu. Ten EuroCertyfikat potwierdza z kolei najwyższą jakość produktów lub wyrobów danej firmy w oparciu o badania i system kontroli jakości opracowany przez Polskie Stowarzyszenie Firm Doradczych i Konsultingowych.
Wyróżnienie to daje pewność, że produkt posiada wszelkie niezbędne parametry techniczne i jakościowe, ułatwia promocję marki, gwarantuje wysoką pozycję firmy wśród innych producentów z branży. Nabywcy wyróżnionych towarów mogą mieć pewność, że otrzymują produkt bez wad.
- Zdobycie obu tak prestiżowych wyróżnień jednocześnie, oczywiście nas cieszy, ale też mobilizuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Każdego dnia staramy się udowadniać naszym klientom, że jakość nie jest w naszej firmie pustym słowem, tylko rzetelną realizacja obietnicy złożonej każdemu, kto kupił nasz produkt - mówi właściciel firmy Robert Dziubeła, który niemal równocześnie, bo dzień później odebrał w Kielcach z rąk naszej kapitułę nagrodę Echa Dnia za najlepszą markę „Skrzydła 2009”.
Strefa Biznesu: Wypalenie zawodowe coraz większym wyzwaniem dla firm
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?