Franczyza – na swoim, ale nie samemu

Materiał informacyjny Żabka
Udostępnij:
Przed każdym przedsiębiorcą decydującym się na otwarcie własnego biznesu stoi wiele wyzwań. Prowadzenie sklepu wymaga od przedsiębiorcy bycia przygotowanym na różne wyzwania i przeciwności losu. Sytuacja wygląda nieco inaczej, gdy przedsiębiorca zdecyduje się na otwarcie biznesu na zasadach franczyzy pod szyldem znanej marki. Wtedy może liczyć na szerokie wsparcie w wielu obszarach i gwarancję przychodu przez pierwszy rok działalności. Z jakimi trudnościami spotykają się franczyzobiorcy i jak są one rozwiązywane, opowiada Dorota Miśkiewicz, Partner ds. sprzedaży w sieci Żabka.

Każdy przedsiębiorca prowadzący sklep franczyzowy sieci Żabka może liczyć na pomoc partnera ds. sprzedaży. Niezależnie od tego, czy jest się początkującym franczyzobiorcą, czy sklepem zarządza się już od lat, zawsze mogą pojawić się nowe wyzwania i trudne sytuacje. Żabka zapewnia swoim franczyzobiorcom odpowiednie wsparcie na każdym etapie.

Niezbędne wsparcie i stały rozwój biznesu

Własny biznes to wielka odpowiedzialność. Trzeba nauczyć się zarządzać swoją działalnością, czasem i ludźmi których się zatrudnia. Wielu początkujących przedsiębiorców musi samemu radzić sobie z wszystkimi problemami. W przypadku franczyzy sprawa ta wygląda zupełnie inaczej.Takie osoby jak pani Dorota pomagają franczyzobiorcy przez cały okres współpracy – doradzają m.in. jak poprawić osiągane wyniki i zwiększyć sprzedaż czy jak efektywnie zarządzać pracownikami. Jak podkreśla partnerka ds. sprzedaży, do każdego przedsiębiorcy podchodzi indywidualnie, ponieważ każdy mierzy się z innymi wyzwaniami i ma inne potrzeby.

Sklepy sieci Żabka stale się rozwijają, pojawiają się kolejne promocje lub nowy asortyment. Dlatego tak ważne jest wsparcie, takich osób jak partner ds. sprzedaży, które przypominają i informują franczyzobiorców o nadchodzących zmianach oraz pomagają im się przygotować, oraz wdrożyć. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą stale rozwijać swój biznes i lepiej nim zarządzać.

Więcej informacji na temat współpracy franczyzowej z Żabką na stronie www.zabka.pl/franczyza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Materiał oryginalny: Franczyza – na swoim, ale nie samemu - Strefa Biznesu

Przejdź na stronę główną Echo Dnia