Gala Liderów Świta Energii

Marzena SMORĘDA [email protected]
Podczas gali wręczono statuetki i wyróżnienia w konkursie Liderów Świata Energii.
Podczas gali wręczono statuetki i wyróżnienia w konkursie Liderów Świata Energii.
Udostępnij:
Zakończyła się XIV Międzynarodowa Konferencja EuroPower, podczas której można się było podzielić się doświadczeniem i zapoznać się z opiniami uznanych ekspertów z branży energetycznej, świata polityki i nauki. Wręczono nagrody i wyróżnienia za promowanie efektywnych rozwiązań oraz wdrażanie innowacyjnych produktów na rynku energetycznym.

Kapituła Konkursu Liderów Świata Energii przyznała statuetki i wyróżnienia w dziesięciu kategoriach. Nagrody otrzymały najlepsze firmy z sektora energetycznego m.in. Enea, Energa Operator, PGNiG i Tauron oraz PSE-Operator.

 

W kategorii Wytwórca Roku zwyciężyła spółka Tauron Wytwarzanie za efektywne zarządzanie majątkiem wytwórczym oraz projekty w zakresie wytwarzania. W kategorii Firma Przesyłowa i Dystrybucyjna Roku statuetkę otrzymała Energa Operator. Wyróżniono Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oraz PKP Energetyka. W kategorii Firma Handlowa Roku nagrodzono Eneę. Jako Odbiorcę Roku nagrodzono RE ALLOYS za stosowane rozwiązania ekologiczne i efektywność energetyczną w procesie produkcji produktów hutniczych. Wyróżniono Miasto Poznań oraz Podkarpacki Klub Biznesu. W kategorii Inwestor Roku 2011 nagrodę otrzymał duet PGNiG i Tauron za wspólną inwestycję w Stalowej Woli - blok gazowo-parowy. W kategorii Lider Ochrony Środowiska statuetkę otrzymało Miasto Stołeczne Warszawa. Liderem w kategorii Lider Informatyki dla Energetyki został Innsoft za stosowanie praktycznych rozwiązań dla odbiorców energii oraz wytwórców lokalnych. W kategorii Lider Produktów i Usług dla Energetyki zwyciężył WATT za wysokiej jakości bez emisyjne kolektory słoneczne i systemy słonecznego ogrzewania. W kategorii Firma Roku 2011 statuetkę Lidera Świata Energii otrzymała PSE-Operator za rozpoczęcie prac inwestycyjnych związanych z budową mostu elektroenergetycznego Polska-Litwa, a także działania na rzecz nowego połączenia z Niemcami.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rośnie poczucie zagrożenia cyberprzestępczością

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie