Dokładnie 18 sierpnia 2011 roku o godzinie 9 w Kielcach otwarto po rozbudowie największe w regionie i jedno z największych w Polsce centrów handlowo-rozrywkowych - Galerię Echo w Kielcach. W poniedziałek 3 sierpnia obchodzi ona swoje trzecie urodziny.
GALERIA W LICZBACH
Prawie 10 milionów złotych z tytułu podatku do miejskiego budżetu, 27 milionów klientów, 6 milionów samochodów na parkingu i prawie 10 milionów złotych rozdanych w konkursach i loteriach oraz 33 tysiące fanów na funpage to najkrótszy, ale wymowny bilans trzech lat funkcjonowania Galerii Echo w Kielcach po rozbudowie.
Inne liczby też mówią wiele. W listopadzie 2013 roku była w Galerii Echo rekordowa pod względem klientów Noc zakupów. Do galerii przyszło wówczas aż 42 tysiące osób. Ale najbardziej oblegane było centrum handlowe w dniu jego otwarcia, 18 sierpnia 2011 roku. Wówczas szturmował galerię 75-tysięczny tłum ludzi.