annes we Francji, dowiemy się za kilka tygodni.
Galeria Echo w Kielcach, zrealizowana przez Echo Investment, zdobyła nominację międzynarodowego jury w kategorii „Best enlarged retail development” w prestiżowym konkursie MAPIC AWARDS, odbywającego się w czasie jednych z największych i najważniejszych targów nieruchomości komercyjnych na świecie.
Zwycięzcę poznamy 17 listopada 2011 roku podczas największych w Europie targów nieruchomości komercyjnych MAPIC we francuskim Cannes.
Na tegoroczny konkurs MAPIC AWARDS zgłoszonych zostało kilkadziesiąt projektów. Galeria Echo zdobyła nominację i znalazła się w gronie najlepszych światowych projektów handlowych. w tej edycji MAPIC AWARDS Galeria Echo jest jedynym polskim projektem zgłoszonym do konkursu.
Wśród pretendentów do tytułu „Best enlarged retail development”, obok Galerii Echo, znalazły się dwie realizacje: Milano City Center z włoskiego Mediolanu oraz The Style Outlets z Zweibrücken w Niemczech.
Forum Lokalnego Biznesu w powiecie krapkowickim - Joachim Wojtala
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
- Wraca sprawa głośnego morderstwa. Przerażające wspomnienia
- Ta akcja ma zachęcić do głosowania w wyborach. Do wygrania są ogromne pieniądze
- TEST preferencji wyborczych. Rozwiąż go i zobacz, na jaką partię powinieneś głosować
- Kto będzie się liczył w wyścigu o Oscary 2024? Po festiwalach wiadomo już więcej