Zakłady Metalowe „Dezamet” w Nowej Dębie otrzymały certyfikat potwierdzający przynależność do elitarnego klubu Gazeli Biznesu za 2018 rok. Nagrodę w imieniu firmy odebrał prezes zarządu Tomasz Wawrzkowicz.

Ranking „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. W rankingu brane są pod uwagę wyniki finansowe firmy za pełne trzy lata poprzedzające przyznanie nagrody.

- Przyznanie Dezametowi Gazeli Biznesu to wyraz uznania za dynamiczne pozytywne zmiany, które zachodzą w firmie.

Systematyczne zwiększanie przychodów ze sprzedaży połączone z modernizacją firmy, przy jednoczesnym prowadzeniu prac badawczo – rozwojowych powodują, że wysiłek podejmowany przez pracowników spółki jest coraz częściej zauważany przez zewnętrznych ekspertów - mówi Krzysztof Zuba, szef biura zarządu i rzecznik prasowy firmy.

Zakłady Metalowe "Dezamet" SA to firma Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Specjalizuje się w produkcji wojskowej. Asortyment na potrzeby obronności obejmuje przede wszystkim różne rodzaje amunicji artyleryjskiej, moździerzowej i granatnikowej. Dodatkowo firma świadczy usługi i realizuje sprzedaż w zakresie produkcji cywilnej oraz obróbki metali, a także posiada laboratorium pomiarowe i badawcze. Firma jest laureatem wielu wyróżnień, w tym prestiżowej nagrody Defender, przyznawanej podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. W tym roku obchodzi jubileusz 80-lecia.

Zobacz galerię


POLECAMY RÓWNIEŻ:Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesuWille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkająTe kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz rankingIle kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?Zobacz także: Flesz zakaz handlu w niedzielę - rząd wstrzymuje zmiany

Źródło: vivi24