Tereny inwestycyjne w gminie Połaniec zostały ocenione, jako najlepsze miejsce do inwestowania w województwie świętokrzyskim. We wtorek, 4 grudnia, burmistrz Jacek Tarnowski odebrał w Warszawie nagrodę „Grunt na Medal”.

- Tytuły zostały wręczone przedstawicielom poszczególnych województw. W imieniu samorządu i mieszkańców gminy Połaniec odebrałem to zaszczytne dla nas wyróżnienie – mówi burmistrz miasta i gminy Połaniec Jacek Tarnowski.

- Rolą samorządu jest przygotowanie warunków do inwestowania, poprzez tworzenie kompleksowej oferty inwestycyjnej zarówno terenów, jak również innych warunków, to jest ulg, oferty dla pracowników po pracy, jak również stabilnej polityki podatkowej i decyzyjnej samorządu, która daje pewność i gwarancje przedsiębiorcy do inwestowania. Tym bardziej chciałbym wszystkim za to podziękować – mówił Jacek Tarnowski.

Wspólną pracę i kierunek rozwoju oceniła niezależna instytucja o zasięgu ogólnopolskim i światowym, czyli Polska Agencja Inwestycji i Handlu Spółka Akcyjna. To Instytucja, która powołana jest do promocji terenów inwestycyjnych i pozyskiwania inwestorów do Polski, przy udziale również Centrum Obsługi Inwestora i Urzędów Marszałkowskich.

Ta ocena i wyróżnienie oprócz informacji o „najlepszym terenie inwestycyjnym w województwie świętokrzyskim”, daje również gminie bardzo duże wsparcie w zakresie promocji.

Nagrodę za tereny inwestycyjne Połańca burmistrz Jacek Tarnowski odbierał od wicemarszałka województwa świętokrzyskiego Renaty Janik.

Zobacz galerię


POLECAMY RÓWNIEŻ:Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosuZOBACZ TAKŻE: FLESZ SMOG SKRACA ŻYCIE

Źródło:vivi24