Nasza Loteria

Gorąco w skarżyskiej "zbrojeniówce

Redakcja
Związkowcy z przemysłu zbrojeniowego ogłosili pogotowie strajkowe we wszystkich zakładach zbrojeniowych. Pogotowie strajkowe rozpoczęli związkowcy NSZZ Solidarność w Zakładach Metalowych Mesko w Skarżysku-Kamiennej.

   Zostały wywieszone flagi związkowe, państwowe i napisy "Pogotowie strajkowe”. Hasła protestacyjne pojawiły się też w radomskim Łuczniku i pionkowskim Pronicie. Związkowcy sprzeciwiają się cięciom w budżecie Ministerstwa Obrony Narodowej i polityce oszczędności w przemyśle zbrojeniowym, które ich zdaniem doprowadzą do znacznego ograniczenia zamówień w zakładach produkujących dla armii i pozbawią pracy tysięcy ludzi.

- O dalszych działaniach protestacyjnych obradować będzie dzisiaj w Skarżysku Sekcja Krajowa Przemysłu Zbrojeniowego NSZZ Solidarność - poinformował przewodniczący Komisji Zakładowej Solidarności Zbigniew Cebula.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Jaką decyzję podejmie w grudniu RPP?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia