Mecz Górnik Zabrze - Stal Mielec online. Zabrzanie chcą zmazać plamę po kompromitacji. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja w tv na żywo

Bartosz Głąb
Górnik - Stal LIVE! Sporo okazji na gole. Atakują obie drużyny
Górnik - Stal LIVE! Sporo okazji na gole. Atakują obie drużyny Canal+ Sport 3
Mecz Górnik Zabrze - Stal Mielec rozpoczyna sobotnie granie w 32. kolejce PKO Ekstraklasy. Zabrzanie mają nadzieję zmazać plamę po kompromitującej porażce przed tygodniem z Cracovią 0:5, ale naprzeciw stanie zespół, który w ostatniej kolejce niespodziewanie ograł Jagiellonię Białystok. Gdzie oglądać stream online? Transmisja tylko na jednym kanale. Relacja LIVE od godziny 15:00 w GOL24.

Górnik Zabrze - Stal Mielec online

W ostatnich tygodniach coraz bardziej był pompowany balonik w Górniku Zabrze w kontekście występów w przyszłym sezonie w kwalifikacjach Ligi Konferencji. Gdy zespół zaczął otwarcie mówić o tym celu, nadeszła katastrofa w postaci meczu z Cracovią. Podopieczni Jana Urbana niespodziewanie ulegli Pasom aż 0:5. Wynik mocno postawił pod znakiem zapytania siłę zabrzańskiego zespołu.

Teraz naprzeciw Górnika stanie ekipa, która przed tygodniem zatrzymała liderującą wtedy Jagiellonię Białystok. Właśnie efekcie zwycięstwa Stali, Jaga w piątkowy wieczór straciła fotel lidera na korzyść Śląska Wrocław. Mielczanie mają już pewne utrzymanie w lidze, ale chcą jeszcze napsuć krwi drużynom, które wciąż w tym sezonie mają jakiś cel.

Jesienią Stal pokonała zabrzan 2:1, mimo że już w 9. minucie Sebastian Musiolik dał prowadzenie Górnikowi. Do wyrównania doprowadził Mateusz Matras, a tuż po przerwie drugiego gola dla gospodarzy zdobył Ilja Szkurin. Podopieczni nie zdołali zdobyć punktu, nawet gdy przeciwnicy grali w osłabieniu, bo w 55. minucie z czerwoną kartką wyleciał Bert Esselink.

Ostatnie mecze bezpośrednie

Stal Mielec - Górnik Zabrze 2:1 (12.11.2023r., Ekstraklasa)
Stal Mielec - Górnik Zabrze 0:1 (26.02.2023r., Ekstraklasa)
Górnik Zabrze - Stal Mielec 1:3 (13.08.2022r., Ekstraklasa)
Stal Mielec - Górnik Zabrze 1:2 (05.02.2022r., Ekstraklasa)
Górnik Zabrze - Stal Mielec 1:0 (07.08.2021r., Ekstraklasa)

Górnik Zabrze - Stal Mielec w telewizji

Transmisję z meczu Górnik Zabrze - Stal Mielec od godziny 15:00 będzie można obejrzeć jedynie na kanale Canal+ Sport 3. Rywalizację skomentują Michał Mitrut i Michał Trela. Arbitrem spotkania będzie Marcin Szczerbowicz z Olsztyn. Natomiast w wozie VAR zasiądą Wojciech Myć oraz Tomasz Listkiewicz.

Górnik Zabrze - Stal Mielec w internecie. Stream online, live

Dostęp do płatnego streamu z meczu Górnik Zabrze - Stal Mielec w aplikacji Canal+ Online.