Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

HSD INWESTYCJE

Redakcja
HSD INWESTYCJEHieronim Siwiec, właściciel firmy - Nasze inwestycje gwarantują zarówno wysoką jakość wykonania, technologiczne zaawansowanie, dobrą ofertę ce-nową, jak i doskonałą lokalizację osiedli, wygodną i atrakcyjną pod każdym względem dla jej lokatorów. Nasi klienci bardzo sobie chwalą także doskonałe lokalizacje, które umożliwiają im szybką komunikację z całym obszarem miasta oraz bliskie sąsiedztwo rezerwatów przyrody i terenów rekreacyjnych, pozwalających na aktywny wypoczynek nieopodal domu.
HSD INWESTYCJEHieronim Siwiec, właściciel firmy - Nasze inwestycje gwarantują zarówno wysoką jakość wykonania, technologiczne zaawansowanie, dobrą ofertę ce-nową, jak i doskonałą lokalizację osiedli, wygodną i atrakcyjną pod każdym względem dla jej lokatorów. Nasi klienci bardzo sobie chwalą także doskonałe lokalizacje, które umożliwiają im szybką komunikację z całym obszarem miasta oraz bliskie sąsiedztwo rezerwatów przyrody i terenów rekreacyjnych, pozwalających na aktywny wypoczynek nieopodal domu.
Za apartamenty Złota w Kielcach Kolejny laureat nagrody Skrzydła 2015, od kilku lat ambitnie zmienia wygląd Kielc, realizując coraz bardziej nowatorskie projekty architektoniczne i budując wciąż potrzebne i poszukiwane na rynku mieszkania.

Firma HSD INWESTYCJE działa od 2005 roku. Od początku skoncentrowała się na branży budowlanej, której celem jest realizacja budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz obiektów biurowo-usługowo-handlowych. Spółka jest kontynuacją firmy HSD INWESTYCJE Siwiec Hieronim. Na rynku działa jako GRUPA HSD, w skład której wchodzą firmy: HSD INWESTYCJE, HSD PLUS INWESTYCJE, HSD CHAŁUPKA, HSD INWESTYCJE (2), HSD&ARROW.

Działalność spółek obejmuje całość procesu deweloperskiego - od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych lokali i zarządzanie nieruchomościami. Wśród realizowanych projektów znajdują się zarówno kompleksy mieszkaniowe, jak i małe kameralne inwestycje. Mieszkania i lokale budowane są w oparciu o tradycyjne rozwiązania połączone z nowoczesną technologią i wysokimi standardami wykonania.

Wysoka jakość wykonania, terminowość realizacji inwestycji, nowoczesna stylistyka i wysoka funkcjonalność budynków przyniosły liczne nagrody: w 2009 roku nagrodę gospodarczą Skrzydła, Srebrnego Żurawia w kategorii obiekty mieszkaniowe, w 2011 - Złotego Żurawia w kategorii obiekty mieszkaniowe, tytuł Lidera Regionu w kategorii budownictwo mieszkaniowe, w 2012 - Lidera Regionu w kategorii budownictwo mieszkaniowe, w 2013 - Lidera Regionu w kategorii budownictwo mieszkaniowe.

Spółka realizuje kolejny budynek mieszkalno-usługowy w cichej i spokojnej części centrum Kielc przy ulicy Złotej 11-15 obok Banku Spółdzielczego. To czterokondygnacyjny obiekt, nie licząc podziemnych garaży. Na parterze przewidziano 5 lokali użytkowych. Na piętrach zaprojektowano 30 mieszkań o powierzchni od 35 do 115 metrów kwadratowych. Mieszkania mają duże tarasy oraz niestandardową wysokość od 2,7 m. Mieszkania są tak zaprojektowane, że kilka można połączyć w jedno duże. Dążąc do optymalnego wykorzystania naturalnego światła. We wszystkich apartamentach zastosowano nowoczesne przeszklenia otworów okiennych. Blok jest podzielony na trzy klatki, w każdej znajduje się szybka elektryczna winda.

Projekt architektoniczny budynku przygotowany został w ten sposób, że jednym z najciekawszych elementów jest jego elewacja. Pomyślana ona została w bardzo ciekawy sposób. Jest bardzo prosta, bez wystających elementów, ale urzeka w swej prostocie kompozycją łupka naturalnego oraz desek kompozytowych, którymi została obłożona, i oknami o różnej szerokości, od sufitu do podłogi.

Wieloletnia współpraca ze sprawdzonym zespołem architektów gwarantuje nie tylko nowoczesną i modną stylistykę wnętrz, ale także wysoką funkcjonalność zrealizowanych budynków. Dzięki sprawdzonym i solidnym firmom podwykonawczym, współpracującym z wykonawcą można być spokojnym o dotrzymywanie terminów realizacji inwestycji, przy zachowaniu jej najwyższej profesjonalnej jakości.

Doświadczenie, jakość, terminowość i fachowość to zalety laureata, które nie mogły ujść uwadze naszej Kapituły. Tak samo, jak wkład inwestorów w rozwój budownictwa mieszkaniowego w naszym regionie.

Produkt

Kapituła nagrody Skrzydła 2015 przyznała statuetkę za apartamenty Złota w Kielcach

Budynek i jego lokalizacja ma same zalety. Jest w centrum, ale nie dochodzi tu wielkomiejski gwar. Przebudowany węzeł Żelazna stworzył wygodny układ komunikacyjny. Tworzy nową jakość w śródmieściu i w tej okolicy, gdzie dominuje stara zabudowa ze wczesnych lat powojennych i monotonna późniejsza architektura kamienic. Mieszkania zaprojektowane są dla amatorów wyższego standardu (szybkie elektryczne windy, wysokość mieszkań od 2,7 m, klatka schodowa w płytkach granitowych, balustrady stal nierdzewna plus szyba) Budynek to połowa inwestycji, która zaplanowana została w tym miejscu. Tarasy w budynku zaprojektowane zostały od podwórza. Przy ulicy Złotej na parterze budynku będzie miejsce dla lokali nieuciążliwych usługowych. Także ten budynek, jak wszystkie wcześniejsze inwestycje naszego laureata nagrody cechuje użycie do budowy wysokiej jakości materiałów oraz, co bodaj najistotniejsze, solidne i trwałe wykonanie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia