Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Instytut OZE Liderem Świata Energii 2013 w kategorii Lider Generacji Rozproszonej

Redakcja
Statuetkę odebrał prezes zarządu firmy, Michał Kubecki.
Statuetkę odebrał prezes zarządu firmy, Michał Kubecki. archiwum
Podczas XVII Konferencji Energetycznej EUROPOWER odbyła się Wielka Gala Liderów Świata Energii 2013, na której zostały rozdane nagrody w 9 kategoriach dla firm i osób zasłużonych dla rynku energetycznego w Polsce. Wśród nagrodzonych znalazła się firma z branży odnawialnych źródeł energii - Instytut OZE Sp. z o.o. z Kielc, nagrodzona w kategorii Lider Generacji Rozproszonej

.

Konferencja EUROPOWER oraz Wielka Gala Liderów Świata Energii odbywają się już od kilkunastu lat i cieszą się dużym uznaniem w branży, są tradycyjnym miejscem spotkań prezesów, członków zarządów, dyrektorów koncernów oraz grup energetyczno-paliwowych, elektrowni, przedsiębiorstw sieciowych oraz firm świadczących usługi dla podmiotów branży energetycznej. Podczas tegorocznej konferencji poruszone zostały tematy dotyczące m.in. konkurencyjności na rynku gazu ziemnego oraz paliw ciekłych, inwestycji energetycznych, szans i zagrożeń związanych z rozwojem odnawialnych źródeł energii, perspektywy rozwoju ciepłownictwa i kogeneracji, inteligentne sieci i liczniki oraz inne. Prezentacje, wystąpienia i dyskusje panelowe prowadzone były przez przedstawicieli grup energetycznych, administracji centralnej oraz firm świadczących usługi dla podmiotów z branży energetycznej.

Towarzysząca XVII Konferencji Energetycznej EUROPOWER Wielka Gala Liderów Świata Energii za pośrednictwem Kapituły Konkursowej złożonej z ekspertów w branży energetycznej, wyróżnia osobowości, przedsięwzięcia i przedsiębiorstwa, które wywierają pozytywny wpływ na rozwój branży, promują ochronę środowiska, pokazują najlepsze praktyki biznesowe oraz przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności polskiego biznesu.

Instytut OZE Sp. z o.o. otrzymał tytuł Lidera Świata Energii 2013 w kategorii - Lider Generacji Rozproszonej. Firma uzyskała uznanie Kapituły Konkursowej, jako podmiot najbardziej zasłużonej z punktu widzenia wdrażania rozwiązań OZE. Firma kompleksowo i skutecznie prowadzi procesy inwestycyjne dla wszystkich technologii wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych. Najważniejsze dla firmy są zasady zrównoważonego rozwoju, w myśl których inwestycja jest indywidualnie projektowana, a wszystkie instalacje charakteryzują się największą wydajnością i niezawodnością. Firma w zakresie swojej oferty wykonuje projekty budowlane i wykonawcze w branży OZE, przygotowuje raporty oddziaływania na środowisko, pomaga w wyborze lokalizacji pod inwestycję, wykonuje analizy przestrzenne przy wykorzystaniu narzędzi GIS, przeprowadza audyty lokalizacji i studia celowości, prowadzi pomiary wietrzności i analizy Wind Pro, przygotowuje operaty wodnoprawne, opracowuje studium wykonalności, przygotowuje opracowanie koncepcji technicznej, reprezentuje inwestora w procesie administracyjnym, realizuje projekty badawczo – rozwojowe, a także przeprowadza konferencje, prezentacje, szkolenia.

Szereg realizacji z zakresu projektów budowlanych, decyzji środowiskowych, ekspertyz i działań z zakresu prac B+R, inwestycji przy zastosowaniu najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, pozwoliły firmie stać się jednym z najlepiej ocenianych podmiotów na rynku OZE pod kątem kompleksowości oraz jakości świadczonych usług, czego dowodem stało się również wyróżnienie jako Lidera Generacji Rozproszonej.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia