Luksusowe auta od wtorku, 4 grudnia, będzie można kupić w Galerii Echo. Tego dnia rusza tam pop-up store Jaguara i Land Rovera. Będzie działał jak tradycyjny salon, ale w „kompaktowym” wydaniu.

- To miejsce, w którym można zobaczyć, zamówić i kupić samochód. Można też przejechać się autami testowymi - mówi Radosław Garlej, prezes zarządu Folwarku Samochodowego.

Jakie samochody będzie można przetestować?

Do wyboru na razie będziemy mieć cztery modele: Jaguara F-PACE, Jaguara E-PACE, Range Rovera Velar oraz Range Rovera Discovery Sport. Wszystkie niebawem czekać będą na zainteresowanych klientów na parkingu.

- Wizyta klienta nie będzie się niczym różnić od wizyty w tradycyjnym salonie. Można u nas dowiedzieć się czegoś więcej na temat wybranego przez nas modelu, obejrzeć auto, przejechać się nim, skonfigurować je z myślą o swoich potrzebach, a na koniec - zamówić samochód - informuje Radosław Garlej.

Mieszczący się w Galerii Echo pop-up store to jedynie przedsmak tego, co czeka kieleckich amatorów motoryzacji w najbliższym czasie.

- Na początku 2020 roku przy ulicy Transportowców powstanie salon Jaguara i Land Rovera - zapowiada prezes zarządu Folwarku Samochodowego. W tej okolicy tworzona jest cała dzielnica motoryzacyjna - oprócz salonu Jaguara i Land Rovera działalność rozpocznie tam dealer Audi oraz Mercedesa.


POLECAMY RÓWNIEŻ:Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu