„Jezierski” nagrodzony za reklamę

/jap./, [email protected]
Kadr z reklamy "Jezierskiego", fot. Jezierski
Kadr z reklamy "Jezierskiego", fot. Jezierski
Motyw reklamowy „Harmonia” znanego polskiego producenta stolarki PCV firmy Jezierski z Lekomina koło Kielc został wyróżniony Złotym Orłem w ogólnopolskim konkursie reklamy.

Autorami tego pomysłu są Michał Krasnopolski oraz copywriter Łukasz Tkacz, obydwaj reprezentujący agencję reklamową Just.

„Harmonia” była dość nowatorska, jak na rynek stolarki okiennej i wielu ekspertów spodziewało się, że wzbudzi wiele kontrowersji. Firma „Jezierski” właśnie na to liczyła i zaryzykowała. Opłaciło się! „Harmonię” doceniło bowiem tak prestiżowe jury.

Strefa Biznesu - Boże Ciało 2023. Gdzie i za ile wyjadą Polacy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie