MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Józef Dąbek, prezes Kopalni Morawica, SPS Construction z Kielc i Hotel Słoneczny Zdrój z Buska z nagrodą VIP-a 2019

Marzena Smoręda
Marzena Smoręda
Józef Dąbek, prezes Kopalni Wapienia Morawica z Morawicy, firma budowlana SPS Construction z Kielc i Hotel Słoneczny Zdrój z Buska-Zdroju zostali laureatami nagrody VIP-a 2019, którą po raz siódmy rozdał Magazyn VIP. Odebrali statuetki na gali w Warszawie.

Laureatami Gali VIP-a 2019 oprócz ludzi kultury, ochrony zdrowia i samorządu zostali również przedsiębiorcy, za którymi stoją lata doświadczeń i budowania zaufania do marki i dużą wagę przykładają do zarządzania i poziomu oferty swoich firm.

Józef Dąbek, prezes Kopalni Morawica, SPS Construction z Kielc i Hotel Słoneczny Zdrój z Buska z nagrodą VIP-a 2019

Józef Dąbek, prezes Kopalni Wapienia Morawica w Morawicy otrzymał nagrodę w kategorii VIP Biznesu 2019 - od wielu lat jest związany z górnictwem skalnym. Dzięki umiejętnie wykorzystanej wiedzy i doświadczeniu oraz otwartości na zmiany rynkowe i potrzeby klientów stworzył silną firmę o dużym znaczeniu dla regionu świętokrzyskiego. Oferta jego firmy obejmuje między innymi kamień przemysłowy, kruszywa drogowe i budowlane, nawozy oraz prestiżowy marmur. Firma ma stabilną pozycję, a jakość usług i wyrobów zapewnia zaufanie do marki i procentuje zleceniami oraz nagrodami.

Józef Dąbek, prezes Kopalni Morawica, SPS Construction z Kielc i Hotel Słoneczny Zdrój z Buska z nagrodą VIP-a 2019

Nagrodzona w kategorii Firma VIP-a 2019 SPS Construction z Kielc to firma wyspecjalizowana w pracach budowlanych jako generalny wykonawca. Jej wykwalifikowana kadra techniczna posiada wieloletnia praktykę w budownictwie, zapewniając najwyższa jakość wykonywanych usług. Efektywne zarządzanie firmą przekłada się na systematyczny rozwój przedsiębiorstwa, wzrost liczby zleceń i uznanie w branży. Firma ma w dorobku wiele nieruchomości mieszkaniowych, biurowych i handlowych prezentujących atrakcyjny design i wysoki standard oraz liczne wyróżnienia. Wspiera różnorodne inicjatywy kulturalne i sportowe. W imieniu prezesa spółki Grzegorza Głaska nagrodę dla SPS Construction odebrał dyrektor Wojciech Flatow.

Józef Dąbek, prezes Kopalni Morawica, SPS Construction z Kielc i Hotel Słoneczny Zdrój z Buska z nagrodą VIP-a 2019

Słoneczny Zdrój Hotel Medical SPA&Wellness**** otrzymał nagrodę w kategorii Hotel VIP-a 2019 za designerski, nowoczesny, elegancki, a zarazem przytulny hotel w Busku Zdroju. Tu goście mają okazję zrelaksować się w nastrojowym spa, a wykwalifikowani fizjoterapeuci zadbają o ich zdrowie. Ceniona w całym kraju restauracji Ponidzie pozwoli przeżyć fascynującą podróż kulinarną. Wykorzystując walory naturalnych źródeł wód siarczkowych, hotel – uznawany za jeden z najlepszych ośrodków rehabilitacyjnych w kraju – oferuje szeroki wachlarz usług medycznych. Zaplecze spa tworzą 44 gabinety wyposażone w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny oraz strefa wellness, obejmująca basen, jacuzzi i sauny.

POLECAMY: BIZNES I PRACA

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Józef Dąbek, prezes Kopalni Morawica, SPS Construction z Kielc i Hotel Słoneczny Zdrój z Buska z nagrodą VIP-a 2019 - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia