MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jutro w hotelu Kongresowym rozdamy po raz piętnasty prestiżową nagrodę Skrzydła

Jarosław PANEK [email protected]
Statuetka Skrzydła zostanie w tym roku rozdana po raz piętnasty.
Statuetka Skrzydła zostanie w tym roku rozdana po raz piętnasty.
Jest ich dwudziestu jeden. Dwudziestu jeden laureatów tegorocznej nagrody gospodarczej Echa Dnia Skrzydła, edycji 2010. Wierzymy, że to „oczko” przyniesie szczęście. To znak, że w świętokrzyskiej gospodarce z każdym miesiącem będzie się wiodło lepiej.

Mija piętnaście lat, odkąd do pierwszych laureatów powędrowała nagroda Skrzydła. Od kilku lat nasza kapituła, reprezentująca najważniejsze gospodarcze organizacje regionu, przyznaje ją za konkretne produkty, usługi i marki. Uważamy, że taka formuła promuje to, co jest najlepsze w naszej gospodarce, budując jak najlepszą markę województwa świętokrzyskiego.

 

Rok lepszy od ubiegłego

 

Rok 2010 jest zdaniem wielu przedsiębiorców lepszy od poprzedniego. Do redakcji „Echa Dnia” napłynęła rekordowa liczba zgłoszeń konkursowych, mimo że przecież wciąż wszyscy żywią obawy o dalszą kondycję świętokrzyskich przedsiębiorstw i marek oraz usług przez nie oferowanych. Na szczęście widzimy już pewne symptomy ożywienia, a aż dwudziestu jeden laureatów jest tego najlepszym dowodem.

 

- Wybór był trudny, zwłaszcza że zgodnie z regulaminem kapituła może wyróżnić równorzędnymi nagrodami maksymalnie dwadzieścia podmiotów. I tyle firm oraz organizacji je dostało. Kapituła przyznała także jedną nagrodę specjalną pozaregulaminową. Przypadła ona nie produktowi, nie usłudze, a osobie - prezydentowi Kielc, Wojciechowi Lubawskiemu. Członkowie kapituły uznali za wyjątkowy sukces jego wybór na trzecią kadencję do miejskiego samorządu. Doceniła przy tym także gwałtowny rozwój stolicy regionu, który widać na każdym kroku – mówi przewodniczący kapituły nagrody Skrzydła, Wiesław Dzierżak.

 

Wszystko dla laureatów

 

Tradycyjnie już po części oficjalnej nastąpi, część mniej oficjalna. Dla naszych znamienitych gości wystąpi duet Kasia & Paula, jedyny w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, w którego składzie obecne są elektryczne skrzypce i harfa elektryczna. W patio hotelu Kongresowego zobaczymy jeszcze występy Studia Tańca i stylu Rewanż z Kielc. A w trakcie części oficjalne obejrzymy pokazy mody przygotowane przez kielecki sklep, oferujący znane marki odzież „Sportalm” oraz „celyn b.”

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia