MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Już wkrótce w Targach Kielce bezpłatne badania diagnostyczne dla wszystkich zwiedzających!

Marzena SMORĘDA [email protected]
Sprzęt rehabilitacyjny przyciąga co roku na targi bardzo wielu zwiedzających.
Sprzęt rehabilitacyjny przyciąga co roku na targi bardzo wielu zwiedzających.
12 kwietnia, w czwartek, rozpoczną się w Targach Kielce Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS. Potrwają do soboty, 14 kwietnia. W tym roku na targach będzie wyjątkowo dużo nowości i pokazy działania nowoczesnego sprzętu medycznego, a także bezpłatne komputerowe badania postawy dla wszystkich.

 

Targi REHMED-PLUS to kontynuacja kilkunastoletniej tradycji Targów REHMED-EXPO. Wraz ze zmianą nazwy organizatorzy rozszerzyli zakres branżowy tego przedsięwzięcia. W ramach REHMED-PLUS ma teraz miejsce także Salon Opieki Długoterminowej – nowa oferta skierowana do producentów, dystrybutorów i odbiorców sprzętu rehabilitacyjnego oraz do przedstawicieli branży wyposażenia i sprzętu do opieki nad osobami starszymi i chorymi, w tym do opieki paliatywnej.

Przeczytaj też: Jak małżonkowie mogą odliczyć ulgę internetową?

Bezpłatne porady i warsztaty

Podczas targów będzie można porozmawiać z fizjoterapeutami oraz rehabilitantami, a także wziąć udział w sesjach naukowych, warsztatach, a także zawodach sportowych z udziałem osób niepełnosprawnych. Po raz szósty już w trakcie targów odbędzie się bieg integracyjny organizowany przez Zrzeszenie Sportu i Rehabilitacji START, w którym corocznie udział bierze ponad 150 sportowców.

Bezpłatne badania postawy

Szybka diagnoza to możliwość szybszego podjęcia leczenia i poprawy zdrowia i samopoczucia. Targi REHMED-PLUS stwarzają ku temu okazję - każdy zwiedzający będzie miał możliwość skorzystania z nieodpłatnych komputerowych badań wad postawy ciała oraz nieodpłatnych komputerowych badań stóp.

Badania zostaną przeprowadzone przez firmę „KOORDYNACJA” z Kowali koło Radomia. Komputerowe badanie, metodą fotogrametryczną, to badanie nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne, w którym nie ma konieczności prześwietlania pacjenta promieniami Rentgena.

Przeczytaj też: Wielka rozbudowa Hotelu Uroczysko w Cedzynie.

Polega ono na wykonaniu specjalną kamerą komputerowego „zdjęcia" sylwetki pacjenta. Nieprawidłowości postawy wykrywane są z dokładnością do 2-3 mm (nie osiągalną dla oka ludzkiego). Wynik badania jest dla lekarza nieocenioną pomocą w kwalifikowaniu dzieci na gimnastykę korekcyjną a dorosłych na rehabilitację. Każda przebadana osoba otrzyma wydruk, uwidaczniający jego postawę ciała oraz wynik badania stóp. Dokładnie wyliczone będą wszystkie zaburzenia symetrii. Uzyskane wyniki zostaną odpowiednio skomentowane i zasugerowane będzie dalsze postępowanie.

Ważne informacje

Wstęp na targi jest wolny. Targi odbywają się w godzinach: 12 kwietnia: 10.00-17.00, 13 kwietnia: 10.00-17.00, 14 kwietnia: 10.00-16.00.

Przeczytaj też: Właściciel chce ratować Kieleckie Koplanie Surowców Mineralnych.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia