MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kielecka inicjatywa powiększa zasięg. Wenusjanki pojawią się w Targach Kielce oraz w pięciu miastach Polski

/dota/
Kielecka inicjatywa powiększa zasięg. Wenusjanki pojawią się w Targach Kielce oraz w pięciu miastach Polski
Kielecka inicjatywa powiększa zasięg. Wenusjanki pojawią się w Targach Kielce oraz w pięciu miastach Polski Bartosz Kruk
Event stworzony specjalnie dla kobiet, odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Jego pomysłodawczyni, kielczanka Anita Kijanka, laureatka plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2012 roku chce zjednoczyć kobiety biznesu i stworzyć innowacyjną społeczność.

Do tej pory odbyły się trzy comiesięczne spotkania Wenusjanek w każdym z trzech miast: Warszawie, Krakowie i Kielcach. We wrześniu Wenusjanki poszerzyły swoje kręgi i spotykać się będą dodatkowo we Wrocławiu i Gdańsku. Ponadto nowością będą Wenusjanki - mamy, nastawione na interakcję kobiet z dziećmi.

 

Na tym nie koniec! Wenusjanki będą miały swój kongres, który odbędzie się 30 listopada. Będzie jednym z wydarzeń towarzyszących IX Targom Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych Venus w Targach Kielce. Tu na kobiety biznesu z całej Polski przygotowane będą ciekawe warsztaty oraz wiele niespodzianek. Kongres Wenusjanek ma służyć spotkaniu i wzajemnemu poznaniu się uczestniczek w celu nawiązaniu relacji biznesowych i towarzyskich oraz wymianę doświadczeń. Całodzienne wydarzenie umożliwi wysłuchanie inspirujących prezentacji, a przygotowany panel pozwoli na zaprezentowanie swoich poglądów w podejmowanych tematach.

 

- Poza współpracą z Targami Kielce planujemy również zaproszenie osobistości z całej Polski, niewykluczone, że będą to również sławni biznesmani i ludzie sukcesu – zdradzają organizatorki kieleckich Wenusjanek.

 

Kolejne, czwarte już spotkanie w Kielcach zaplanowane jest na 26 września. Spotkania będą się odbywać cyklicznie co miesiąc, wszystkie panie zainteresowane przedsięwzięciem mogą kontaktować się z jego organizatorkami drogą mailową, pisząc pod adres: [email protected]
 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zakaz handlu w niedzielę. Klienci będą zdezorientowani?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia