MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kielecki Inkubator Technologiczny wystąpił z wnioskiem o dofinansowanie targów InventRAM

Redakcja
Kielecki Inkubator Technologiczny chce, aby Unia Europejska dofinansowała targi InventRAM, jakie odbędą się w tym roku w halach Targów Kielce po raz pierwszy.

   Głównym celem projektu jest organizacja w Kielcach targów InventRAM, które mają wskazać możliwości stworzenia optymalnego środowiska dla rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw oraz konsolidować międzynarodową wiedzę w zakresie sposobu świadczenia usług na rzecz lokatorów parków i inkubatorów na podstawie doświadczeń instytucji z regionu Europy Zachodniej i Północnej, USA oraz Azji.

   Szczególnie istotnym elementem organizacji targów jest prezentacja doświadczeń w zakresie transferu wiedzy i technologii do przedsiębiorstw oraz komercjalizacji nowych technologii. Przedsięwzięcie skierowane jest do nowotworzonych i funkcjonujących inicjatyw wspierających innowacyjny rozwój przedsiębiorstw z kraju i za granicy, w tym w szczególności do: parków przemysłowych, parków naukowo – technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości, inkubatorów technologicznych, stref przemysłowych i ekonomicznych, jednostek naukowo – badawczych, jednostek wdrożeniowych, ośrodków naukowo – akademickich, uczelni wyższych, instytucji otoczenia biznesu, agend i izb przemysłowych, klubów biznesu oraz przedsiębiorstw.

   Targi InventRAM - inicjatywy parkowo – inkubatorowe dla nowoczesnego biznesu zostały wpisane do kalendarza Targów Kielce na 13 i14 października 2009 roku. /jap./ 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NBP nowy do 14.07

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia