MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kieleckie Biuro Rachunkowe Biurex organizuje konferencję dla lekarzy

esw
Kieleckie Biuro Rachunkowe Biurex organizuje konferencję dla lekarzyUdział w konferencji dla lekarzy jest bezpłatny. Można będzie się podczas niej dowiedzieć, jak prowadzić prywatną praktykę i niepubliczny zakład opieki zdrowotnej.
Kieleckie Biuro Rachunkowe Biurex organizuje konferencję dla lekarzyUdział w konferencji dla lekarzy jest bezpłatny. Można będzie się podczas niej dowiedzieć, jak prowadzić prywatną praktykę i niepubliczny zakład opieki zdrowotnej. archiwum
2 lutego 2013 roku odbędzie się w Kielcach konferencja: „Współczesna praktyka lekarska – aspekty podatkowe, prawne i finansowe bezpiecznego prowadzenia biznesu” skierowana do lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską oraz niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, a także do lekarzy, którzy w najbliższym czasie planują otworzyć prywatny gabinet.

Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się o róż-nych rozwiązaniach podatkowych, prawnych i finansowych po-zwalających na bezpieczne zarządzanie działalnością gospodarczą sektora medycznego. Poruszone zostaną tematy związane z opodatkowaniem prowadzonej przez lekarzy działalności gospodarczej oraz dotyczące zawodowej odpowiedzialności cywilnej. Zostaną również omówione zasady funkcjonowania podmiotów ochrony zdrowia w dobie zmian w ustawie o działalności leczniczej.
Swoje prelekcje na konferencji wygłoszą: doradca podatkowy Michał Cielibała, doktor nauk prawnych Robert Frey, doktor nauk medycznych Grzegorz Gałuszka oraz specjaliści do spraw ubezpieczeń Andrzej Idziak i Robert Terlecki.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja do 25 stycznia 2013 roku na stronie: www.konferencja.biurex.pl gdzie znajduje się również program i szczegóły przedsięwzięcia. Organizatorem konferencji jest kieleckie Biuro Rachunkowe Biurex doradcy podatkowi Ryszard i Michał Cielibała.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia