Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Kobieta Przedsiębiorcza 2009

Marzena SMORĘDA [email protected]
Bożentyna Pałka-Koruba, wojewoda świętokrzyski: - Z ogromną przyjemnością także w tym roku będę kibicowała wszystkim przedsiębiorczym paniom z naszego regionu. Ten plebiscyt to doskonała inicjatywa do promowania aktywności kobiet aktywnych.
Bożentyna Pałka-Koruba, wojewoda świętokrzyski: - Z ogromną przyjemnością także w tym roku będę kibicowała wszystkim przedsiębiorczym paniom z naszego regionu. Ten plebiscyt to doskonała inicjatywa do promowania aktywności kobiet aktywnych.
Rusza drugi plebiscyt naszej gazety - Kobieta Przedsiębiorcza. Od dziś można na nie głosować.

Pierwsza edycja naszego plebiscytu na Kobietę Przedsiębiorczą, jaką ogłosiliśmy w roku ubiegłym, odbiła się szerokim echem wśród przedsiębiorczych pań naszego regionu i wśród ich zwolenników. Bo jak się okazało każda z kandydatek ma niemal swój fan - club, który wysyłał SMS – y.

Nie pozostało nam zatem nic innego, jak pójść za ciosem i ogłosić drugą edycję. I już wiemy, że jest to pomysł dobry, bo zgłoszeń do konkursu było w tym roku więcej i zaczęły do nas nadchodzić, nawet zanim oficjalnie ogłosiliśmy te akcję. W sumie nasi czytelnicy przysłali do redakcji kilkaset kuponów z nominacjami pań, które z powodzeniem rozkręciły własny biznes, szefują wielkim organizacjom, pomagają ludziom potrzebującym pomocy i z wielką odwagą i determinacją codziennie stawiają czoło dużym wyzwaniom, godząc sukcesy zawodowe z życiem osobistym i rodzinnym.

Wiele osób dzwoniło, chwaląc taką inicjatywę i pomysł promowania kobiet aktywnych.

Nasz plebiscyt doceniają kobiety operatywne i działające społecznie, bo każda inicjatywa, promująca przedsiębiorczość wśród w naszym regionie pań jest cenna. Popierają także te, które dopiero startują w biznesie i przykład kobiet sukcesu, jest dla nich tym bardziej cenny. Kobiecie Przedsiębiorczej przyklaskują także mężczyźni, którzy widzą w nich dobrego partnera w biznesie i wymagającego konkurenta.

 

Jakie kandydatki znalazły się w naszym tegorocznym ze-stawieniu? Formułą konkursu jest szeroka i choć jego nazwa brzmi „Kobieta przedsiębiorcza” to listy nominowanych nie ograniczamy jedynie do pań działających w biznesie. Wszak osoby przedsiębiorcze zdarzają się także w kulturze, oświacie, w zdrowiu, w nauce, a administracji publicznej i sporcie. Są przedsiębiorcze, bo potrafią wokół siebie skupić grono oddanych współ-pracowników, bo w swoich dziedzinach osiągają sukces, bo skutecznie forsują swoje dobre pomysły, bo wiedzą, czego chcą i mają jasno określony cel w życiu. Bo swoim dobrym przykładem porywają kolejne panie do zawodowej aktywności.

 

Do naszego konkursu nominowanych zostało 200 kandydatek z województwa świętokrzyskiego. Dziś rozpoczynamy plebiscyt. Ogłoszenie wyników - 7 marca

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia