Kobieta Przedsiębiorcza 2009

Marzena SMORĘDA [email protected]
Bożentyna Pałka-Koruba, wojewoda świętokrzyski: - Z ogromną przyjemnością także w tym roku będę kibicowała wszystkim przedsiębiorczym paniom z naszego regionu. Ten plebiscyt to doskonała inicjatywa do promowania aktywności kobiet aktywnych.
Bożentyna Pałka-Koruba, wojewoda świętokrzyski: - Z ogromną przyjemnością także w tym roku będę kibicowała wszystkim przedsiębiorczym paniom z naszego regionu. Ten plebiscyt to doskonała inicjatywa do promowania aktywności kobiet aktywnych.
Udostępnij:
Rusza drugi plebiscyt naszej gazety - Kobieta Przedsiębiorcza. Od dziś można na nie głosować.

Pierwsza edycja naszego plebiscytu na Kobietę Przedsiębiorczą, jaką ogłosiliśmy w roku ubiegłym, odbiła się szerokim echem wśród przedsiębiorczych pań naszego regionu i wśród ich zwolenników. Bo jak się okazało każda z kandydatek ma niemal swój fan - club, który wysyłał SMS – y.

Nie pozostało nam zatem nic innego, jak pójść za ciosem i ogłosić drugą edycję. I już wiemy, że jest to pomysł dobry, bo zgłoszeń do konkursu było w tym roku więcej i zaczęły do nas nadchodzić, nawet zanim oficjalnie ogłosiliśmy te akcję. W sumie nasi czytelnicy przysłali do redakcji kilkaset kuponów z nominacjami pań, które z powodzeniem rozkręciły własny biznes, szefują wielkim organizacjom, pomagają ludziom potrzebującym pomocy i z wielką odwagą i determinacją codziennie stawiają czoło dużym wyzwaniom, godząc sukcesy zawodowe z życiem osobistym i rodzinnym.

Wiele osób dzwoniło, chwaląc taką inicjatywę i pomysł promowania kobiet aktywnych.

Nasz plebiscyt doceniają kobiety operatywne i działające społecznie, bo każda inicjatywa, promująca przedsiębiorczość wśród w naszym regionie pań jest cenna. Popierają także te, które dopiero startują w biznesie i przykład kobiet sukcesu, jest dla nich tym bardziej cenny. Kobiecie Przedsiębiorczej przyklaskują także mężczyźni, którzy widzą w nich dobrego partnera w biznesie i wymagającego konkurenta.

 

Jakie kandydatki znalazły się w naszym tegorocznym ze-stawieniu? Formułą konkursu jest szeroka i choć jego nazwa brzmi „Kobieta przedsiębiorcza” to listy nominowanych nie ograniczamy jedynie do pań działających w biznesie. Wszak osoby przedsiębiorcze zdarzają się także w kulturze, oświacie, w zdrowiu, w nauce, a administracji publicznej i sporcie. Są przedsiębiorcze, bo potrafią wokół siebie skupić grono oddanych współ-pracowników, bo w swoich dziedzinach osiągają sukces, bo skutecznie forsują swoje dobre pomysły, bo wiedzą, czego chcą i mają jasno określony cel w życiu. Bo swoim dobrym przykładem porywają kolejne panie do zawodowej aktywności.

 

Do naszego konkursu nominowanych zostało 200 kandydatek z województwa świętokrzyskiego. Dziś rozpoczynamy plebiscyt. Ogłoszenie wyników - 7 marca

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wojna na Ukrainie to wyzwanie dla całej branży IT, opinia eksperta

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie