MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kobieta Przedsiębiorcza 2010

Redakcja
Rusza już trzecia edycja plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza.
Rusza już trzecia edycja plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza.
Rusza już trzecia edycja tego wyjątkowego plebiscytu. Przedstawiamy dziś listę niezwykłych pań. Od dziś można na nie głosować. Wyniki ogłosimy uroczyście w dniu Święta Kobiet!

Trzecia edycja plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2010 zapowiada się niezwykle ekscytująco - wśród nominowanych jest wiele niezwykłych pań, a wielka gala wręczenia nagród odbędzie się... 8 marca. Wiele pań może mieć więc podwójne święto.

 

Plebiscyt Kobieta Przedsiębiorcza 2010 rozpoczął się tak naprawdę parę tygodni temu. Wtedy poprosiliśmy państwa o nadsyłanie kandydatur wyjątkowych kobiet. Nadeszło bardzo dużo propozycji – na ich podstawie nominowaliśmy kandydatki do finału plebiscytu. Wszystkie panie, które dziś prezentujemy mogą i powinny czuć się wyjątkowo, już są zwycięzcami. Wasza działalność, drogie Panie, została zauważona, wiele z Was otrzymało mnóstwo głosów poparcia. Gratulujemy więc już teraz wielkiego sukcesu i znalezienia się w gronie nominowanych.

 

Nasz plebiscyt powstał z myślą o promowaniu operatywnych, aktywnych pań. Chcieliśmy pokazać, że dookoła nas jest wiele wyjątkowych kobiet, które znakomicie spełniają się w swoich zawodach, pasjach, działalności społecznej. To mamy na-dzieję udało się w dwóch poprzednich edycjach. W trzeciej znów mamy wiele prowadzących bardzo ciekawą działalność.

 

Na liście nominowanych znalazły się nie tylko panie prowadzące wielkie biznesy, są też osoby prowadzące firmy mniejsze, ale mające na nie ciekawy pomysł, są szefowe szkół, placówek kulturalnych, panie aktywnie działające społecznie, szefowe wielu stowarzyszeń. Słowem – kobiety różnorodnych za-wodów. Wszak tytuł Kobieta Przedsiębiorcza jest bardzo szeroki.

 

Do plebiscytu nominowaliśmy blisko 300 pań z całego województwa świętokrzyskiego. Wybieramy najlepszą dziesiątkę w województwie. Wyróżnimy też po pięć pań w Kielcach i powiecie ostrowieckim – w największych miastach województwa jest najwięcej nominowanych; oraz po trzy panie w pozostałych powiatach. Głosujemy poprzez SMS. Przypominamy, że koniec głosowania we wtorek 1 marca o godzinie 24.

 

Mówią patroni plebiscytu

 

Wojciech Lubawski, prezydent Kielc: - Cieszę się, że rozpoczyna się już trzecia edycja plebiscytu Kobieta Przedsię-biorcza, organizowanego przez „Echo Dnia”, który w ubiegłym roku cieszył się ogromną popularnością wśród mieszkańców regionu. W naszym województwie nie brak kobiet, które dosko-nale radzą sobie w biznesie, rozwijają swoją karierę społeczną, naukową i doskonale promują ziemię świętokrzyską, odnosząc przy tym spektakularne sukcesy. Z uwagą będę obserwował przebieg plebiscytu, bo sukcesy naszych pań mają ogromne znaczenie dla całego świętokrzyskiego.

Bożentyna Pałka-Koruba, wojewoda świętokrzyski: - Z przyjemnością także w tym roku będę kibicowała wszystkim przedsiębiorczym paniom z naszego regionu. Ten plebiscyt to doskonała inicjatywa do promowania aktywności kobiet, którym często znacznie trudniej piąć się po drabinie sukcesu, godząc pracę zawodową z życiem osobistym. Jak pokazała poprzednia edycja konkursu w świętokrzyskim jest wiele pomysłowych i przebojowych pań. Wszystkim im życzę sukcesu w konkursie.

Sławomir Kopyciński, poseł na sejm: - Kobieta Przedsiębiorcza to wspaniała inicjatywa, dzięki której możemy przekonać się, że świętokrzyskie panie doskonale radzą sobie w biznesie i osiągają coraz większe sukcesy, doskonale promując przy okazji cały nasz region.

Kogo wybieramy?

 

W naszym plebiscycie wybieramy 10 najbardziej przedsię-biorczych pań roku 2010 w całym województwie świętokrzyskim. Wyróżnimy także po trzy panie w każdym z powiatów, z wyjątkiem powiatów ostrowieckiego i miasta Kielce, gdzie wrę-czymy po pięć wyróżnień. Wielka gala i wręczenie wyróżnień odbędzie się we wtorek, 8 marca w hotelu Kongresowym w Kielcach.

Jak głosować w plebiscycie „Kobieta Przedsiębiorcza 2010”?

 

Na panie nominowane w naszym plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza 2010 można głosować, wysyłając SMS na nu-mer 72466 - o treści SW.KOBIETA.numer przyporządkowany kandydatce. Każda z pań znajdujących się na naszej liście ma przyporządkowany numer. Przypominamy, że głosowanie za-czyna się dziś i trwa do wtorku, 1 marca, do godziny 24. Koszt SMS – 2,46 złotych z VAT. Codziennie będziemy podawać ak-tualną klasyfikację.

Ważne terminy

 

Przypominamy, że głosowanie zaczyna się dziś, w środę 9 lutego i trwa do wtorku 1 marca, do godziny 24. Codziennie bę-dziemy podawać aktualną klasyfikację w województwie oraz poszczególnych powiatach. Klasyfikacja wojewódzka także on line na WWW.ECHODNIA.EU. Wielka gala i wręczenie wyróż-nień odbędzie się we wtorek 8 marca w hotelu Kongresowym w Kielcach.

Prezentacje wszystkich nominowanych pań znajdują się na na www.echodnia.eu

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NBP nowy do 14.07

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia