MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kobieta Przedsiębiorcza 2012. Poznaliśmy laureatki w mieście Kielce

marzena
Dawid Łukasik
Zakończyła się piąta edycja plebiscytu „Kobieta Przedsiębiorcza”, organizowanego przez „Echo Dnia”. W sobotę, 9 marca, na uroczystej finałowej gali w Hotelu Kongresowym w Kielcach poznaliśmy nazwiska laureatek z województwa i Kielc.

W plebiscycie głosami SMS-owymi wybranych zostało dziesięć najbardziej przedsiębiorczych, Państwa zdaniem, pań, które zgromadziły największą liczbę głosów w województwie świętokrzyskim. Otrzymały one honorowe tytuły Kobieta Przedsiębiorcza 2012, pamiątkowe statuetki i dyplomy. Wszystkie zwycięskie panie w zestawieniu wojewódzkim zostaną także zaproszone przez europosłankę Różę Thun, sponsora plebiscytu, na wyjazd do Brukseli.

Zobacz laureatki plebiscytu Kobieta Przedsiebiorcza 2012 w województwie świętokrzyskim

Wybraliśmy również Kobiety Przedsiębiorcze w każdym z powiatów. W powiecie kieleckim grodzkim zaszczytne tytuły i okazjonalne grawertony otrzymała pierwsza piątka pań w rankingu. Oto laureatki w mieście Kielce.
 

1. Anita Kijanka
Założyła i prowadzi firmę Com Creation, która z sukcesami organizuje szkolenia w Warszawie i dużych miastach Polski. Zainicjowała i organizuje cykliczne kieleckie barcampy, czyli spotkania dla ludzi różnych branż internetu KielceCom. Wspólnie z przyjaciółmi wprowadza do Polski największy na świecie akcelerator dla biznesu technologicznego Founder Institute.

2. Elżbieta Kurkowska
Kieruje Akademickim Biurem Karier Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i wspiera młodych ludzi w planowaniu kariery zawodowej. Kreuje nowy wizerunek uczelni. Z wykształcenia pedagog, ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania i organizacji. Była dyrektor niepublicznej szkoły - piątej w województwie śląskim. Prywatnie pasjonuje się projektowaniem i aranżacją przestrzeni.
3. Nina Łucak
Absolwentka Wydziału Budownictwa Lądowego na Politechnice Świętokrzyskiej. Całe życie pracowała w budownictwie na kierowniczych stanowiskach, na emeryturze nadal się uczy. Właśnie ukończyła studia podyplomowe z zakresu odnawialnych źródeł energii i obroniła na piątkę pracę dyplomową. Jest stanu wolnego, ma córkę Annę. Liderka grupy wokalnej Przyjaciele, działa w Stowarzyszeniu Miłośników Wojaka Szwejka.
4. Małgorzata Stanioch

Jest dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach, członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Mężatka, ma dwoje dzieci i wnuczka Aleksandra. Jest kobietą ambitną, stawia na rozwój, wciąż się kształci, kończy studia podyplomowe – zarządzanie nieruchomościami w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach.

5. Anna Ludwikowska
Właścicielka kieleckiej firmy Dżumla z modą męską. Ten biznes prowadzi już z sukcesem od 20 lat. Słynną kielecką męską markę odzieżową firmuje teraz tancerz Rafał Maserak. Ma trzech dorosłych synów i córkę. Hej hobby to gotowanie. Kocha też zimowe sporty. Przynajmniej trzy razy w roku wyjeżdża na narty w Alpy lub Dolomity.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia