Znane delikatesy "Piotr i Paweł" usytuowane w kieleckiej Galerii Korona od 2010 roku , które zdobyły już sympatię wielu klientów będą działały tylko do najbliższej soboty, 9 lutego. W przyszłym tygodniu na ich miejscu zostanie otwarty francuski Carrefour Premium. Klienci będą musieli przyzwyczaić się do zmiany.

Krzysztof Kucharski, dyrektor Galerii Korona informuje, że sieć Piotr i Paweł, która powstała w 1990 roku przechodzi restrukturyzację. W jej ramach firma zrezygnowała z prowadzenia sklepu w Kielcach.

– Przez trzy dni zostaną wymienione towary, nowy sklep zostanie otwarty już w środę 13 lutego o godzinie 12 – mówi dyrektor Galerii Korona Krzysztof Kucharski. - W Kielcach funkcjonują już sklepy Carrefour Express, ten będzie jednak pierwszym przeznaczonym dla klientów ceniących sobie produkty bardzo wysokiej jakości. To będzie jedyny taki sklep w Kielcach o szerokim asortymencie, na pewno przypadnie wszystkim klientom do gustu - dodał.

Przez dwa dni w poniedziałek i wtorek mieszkańcy nie będą mogli robić zakupów spożywczych. W środę trafią już do zupełnie innej sieci. Francuska marka Carrefour powstała w 1959 roku we Francji, do Polski trafiła w 1997 roku. Aktualnie na polskim rynku działa już 900 sklepów tej sieci w kilku formatach, są to hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe, specjalistyczne, a także internetowe. Carrefour wpisuje się w tendencje ekskluzywnych marek jakie miały mieścić się w galerii Korona według właścicieli Korony spółki Church Land Development.


POLECAMY RÓWNIEŻ:Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
One urodzą w 2019. Idzie nowe baby boomCo wiesz o prowadzeniu auta zimą? QuizZobacz także: Flesz. Prezes PiS nagrany. Czy ta afera pogrąży rząd?

Źródło:vivi24