Konkurs Dobrych Rad i Telekomunikacji Polskiej rozstrzygnięty!

Marzena SMORĘDA SMOREDA@ECHODNIA.EU
Zakończył się konkurs dla czytelników Dobrych Rad i Telekomunikacji Polskiej na hasło promujące Neostradę TP. Jury spośród nadesłanych propozycji wybrało najlepsze. Zwycięzcy otrzymają nagrody od Telekomunikacji Polskiej.

Autorów najlepszych haseł nagrodzimy kultowymi maskotkami Serce i Rozum, a wszystkich uczestników naszego konkursu markowymi plecakami Orange.

Oto trzy najlepsze propozycje.

1. „Od serca do rozumu najszybciej Neostradą” - autor Edyta Gadzalska

2. „Serce i rozum podpowiada, że najlepsza Neostrada” – autor Daniel Bracha

3 .”Serce i rozum nam podpowiada, że jak Internet to tylko z Tepsy Neostrada” – autor Miłosz Libuda

 

Zwycięzcom gratulujemy.

 

Założył firmę w czasie pandemii. Pomogła mikropożyczka

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie