Konkurs Dobrych Rad i Telekomunikacji Polskiej rozstrzygnięty!

Marzena SMORĘDA [email protected]
Udostępnij:
Zakończył się konkurs dla czytelników Dobrych Rad i Telekomunikacji Polskiej na hasło promujące Neostradę TP. Jury spośród nadesłanych propozycji wybrało najlepsze. Zwycięzcy otrzymają nagrody od Telekomunikacji Polskiej.

Autorów najlepszych haseł nagrodzimy kultowymi maskotkami Serce i Rozum, a wszystkich uczestników naszego konkursu markowymi plecakami Orange.

Oto trzy najlepsze propozycje.

1. „Od serca do rozumu najszybciej Neostradą” - autor Edyta Gadzalska

2. „Serce i rozum podpowiada, że najlepsza Neostrada” – autor Daniel Bracha

3 .”Serce i rozum nam podpowiada, że jak Internet to tylko z Tepsy Neostrada” – autor Miłosz Libuda

 

Zwycięzcom gratulujemy.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polacy posiadają coraz droższe smartfony

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie