Kopalnia talentów dla pracodawców

Marzena SMORĘDA [email protected]
Marcin Rysiak, specjalista do spraw komunikacji mar-ketingowej AIESEC w Kielcach: - Poprzednie edycje Targów Praca Kariera Rozwój cieszyły się zainteresowaniem poszukujących zajęcia na rynku pracy, jak i pracodawców. W tym roku także liczymy na dużą frek
Marcin Rysiak, specjalista do spraw komunikacji mar-ketingowej AIESEC w Kielcach: - Poprzednie edycje Targów Praca Kariera Rozwój cieszyły się zainteresowaniem poszukujących zajęcia na rynku pracy, jak i pracodawców. W tym roku także liczymy na dużą frek
Udostępnij:
8 marca na halach targowych Targów Kielce odbędą się Targi Praca Kariera Rozwój, których organizatorem jest. To propozycja na znalezienie zajęcia i karierę na rynku pracy. Już można zgłaszać w nich swój udział.

To już trzecia tego typu impreza współorganizowana przez organizację studencką AIESEC oddział w Kielcach i Targi Kielce. Poprzednie targi, które odbyły się w latach 2008 i 2009 cie-szyły się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony poszuku-jących pracy, jak i pracodawców.

 

DLA KOGO?

Wbrew temu, co może sugerować nazwa imprezy, nie jest ona skierowana wyłącznie do osób poszukujących pracy. To także propozycja dla przedsiębiorców, którzy poszukują profe-sjonalnej kadry dla swojej firmy. Szczególnie interesującym punktem targów będzie panel Case Study, polegający na sprawdzeniu studentów w praktycznych ćwiczeniach przygoto-wanych i nadzorowanych przez specjalistów HR.

 

Na targach będzie można również spotkać instytucje zajmujące się szkoleniami, kursami i wszelkimi inicjatywami, które mają na celu rozwój profesjonalny, a więc: szkoły językowe, or-ganizacje pozarządowe, agencje szkoleniowe. Będą one pre-zentowały swoją ofertę nie tylko wśród zwiedzających, ale również wśród wystawiających się firm, które mogą być zaintere-sowane dodatkowymi szkoleniami dla swoich pracowników.

 

PO CO?

 

Targi Praca Kariera Rozwój to przede wszystkim szansa na kontakt przedsiębiorców z odwiedzającymi targi studentami, którzy stanowią grupę potencjalnych pracowników i przyszłych specjalistów w swoich branżach. Dla każdego z wystawców to także szansa na reklamę swojej oferty i zapoznanie się z ofertą konkurencji. Wszyscy zwiedzający mogą wziąć udział w targach bezpłatnie.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polacy posiadają coraz droższe smartfony

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie