MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kulinarny raj w nowej galerii

Paulina STROJNA-GIL [email protected]
Tak będzie wyglądał foodcourt w rozbudowanej Galerii Echo w Kielcach, w którym na raz usiądzie 450 osób.
Tak będzie wyglądał foodcourt w rozbudowanej Galerii Echo w Kielcach, w którym na raz usiądzie 450 osób.
Po raz pierwszy przedstawiamy Państwu kompleksowe wyposażenie gastronomicznej części Galerii Echo w Kielcach.

Sandwicze z restauracji Subway, chińskie smaki w re-stauracji Sajgon, czy soczyste porcje kurczaka w Yummie – za rok klienci kieleckiej Galerii Echo będą mogli zaspokoić swoje podniebienia kulinarnymi pysznościami z różnych stron świata.

Obecnie rozbudowywana galeria w Kielcach w sierpniu 2011 roku stanie się jednym z większych w kraju centrów han-dlowo-rozrywkowych.

 

450 miejsc

 

Foodcourt, czyli wydzielona część restauracyjna w galerii będzie się znajdował na poziomie „+1”. Będzie miał powierzch-nię około 600 metrów kwadratowych i 450 miejsc siedzących. Tu znajdzie się 10 firm gastronomicznych, które będą oferować dania z różnych stron świata i 4 sklepy z ofertą kulinarną. Oprócz tego na terenie galerii, poza obszarem foodcourt’u bę-dzie 5 restauracji oraz 7 kawiarni. W sumie cała część gastro-nomiczna w galerii będzie miała powierzchnię około 2 000 me-trów kwadratowych.

Na ostro i słodko

 

Wśród najemców znajdą się duże międzynarodowe sieci barów i restauracji jak i lokalni przedsiębiorcy. Obecnie wiado-mo, że z nowych gastronomicznych marek w galerii, poza ob-szarem foodcourt’u znajdzie się restauracja F1, która będzie serwowała dania koreańskie. Będzie też restauracja Yummie, która wchodzi w skład North Food Polska S.A należącego do Michała Sołowowa. Specjalizuje się w soczystych porcjach kur-czaka, który jest marynowany w pikantnej zalewie przygotowy-wanej na bazie afrykańskich papryczek peri-peri oraz mieszanki ziół z różnych, odległych zakątków.

 

W tej części będzie też kawiarnia Cafe Club, która jest pol-ską siecią kawiarni usytuowanych w najpopularniejszych cen-trach handlowych w największych miastach Polski. Znajdzie się również pijalnia czekolady Mount Blanc, która serwuje belgijską czekoladę. Należy ona do krakowskiej spółki, która w kraju ma 12 takich pijalni usytuowanych w centrach handlowych.

 

Szybko i orientalnie

 

Z kolei w części wchodzącej do foodcourt’u będą wszyst-kim już znane: KFC, Pizza Hut, North Fish, czy McDonald’s. Tu pojawi się nowa restauracja Subway specjalizująca się w san-dwiczach, sałatkach, przekąskach. Marka ma 32 000 restauracji w 91 krajach świata. Będzie też chińska restauracja Sajgon, restauracja turecka i włoska. Pojawi się również restauracja „Steakhouse Piramida " z orientalnymi potrawami kuchni egipskiej i arabskiej. W kraju działają cztery takie lokale.

 

W części gastronomicznej galerii zrobiono miejsce dla sklepów z ofertą kulinarną. Na pewno wśród nich znajdzie się sklep „Specjały z domowej spiżarni” firmy WiR Łopuszno. Na półkach znajdą się wędliny bez konserwantów. W kraju już działają cztery takie sklepy: dwa w Kielcach oraz w Pabianicach i Radomiu.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia