MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Liderzy Regionu 2012: Firma Duda Transport & Logistic z Kielc

Redakcja
Najnowszy nabytek floty Duda Transport &Logistyk – Renault Magnum Legend – jedyny w Polsce. Wyprodukowano tylko 99 pojazdów w tej ekskluzywnej wersji.
Najnowszy nabytek floty Duda Transport &Logistyk – Renault Magnum Legend – jedyny w Polsce. Wyprodukowano tylko 99 pojazdów w tej ekskluzywnej wersji. archiwum
Duda Transport & Logistic jest korporacyjną częścią Duda Group, do której należą także Duda Nieruchomości, Duda Transport, Track Center oraz Duda Drewno. Tegoroczny laureat nagrody Liderzy Regionu jest wyspecjalizowaną firmą z dziedziny transport-spedycja-logistyka, prężnie rozwijającym się zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Swoją ofertę kieruje zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i olbrzymich międzynarodowych koncernów potrzebujących niezawodnego transportu drogowego. I takie właśnie usługi oferuje nasz tegoroczny laureat nagrody Liderzy Regionu. Świetna organizacja, bezpieczeństwo i punktualność w realizacji zleceń to atuty, które musiały zostać zauważone przez naszą Kapitułę i zaowocowały przyznaniem firmie prestiżowej statuetki.

Nowoczesna flota samochodowa składa się z aut eksploatowanych krócej niż pięć lat, spełniających normy emisji spalin i hałasu Euro4 i Euro5. Tabor jest stale modernizowany i uzupełniany o sprzęt przystosowany do potrzeb klientów oraz zmieniającego się rynku. Najnowszym i najbardziej spektakularnym nabytkiem Dudy Transport & Logistic jest Renault Magnum Legent. Jako jedyny taki pojazd w Polsce stał się wizytówką firmy. Cały tabor kontrolowany jest poprzez systemy nawigacyjne, co daje możliwość stałej kontroli przesyłek. Platforma GPS dostępna jest również dla klienta, który może na bieżąco obserwować drogę przesyłki.

Firma wiele uwagi poświęca trosce o środowisko. Dzięki świadomości realnego wpływu na jego stan, swoje usługi świadczy za pomocą aut spełniających najbardziej rygorystyczne normy Euro 5 EEV i używa najlepszego, dostępnego paliwa o niskiej zawartości siarki.

Firma swoją działalnością obejmuje całą Polskę oraz większość krajów Unii Europejskiej.

Do dyspozycji klientów Duda Transport & Logistic oddany jest doświadczony, wysoko wykwalifikowany zespół, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, szukających niezawodnej oraz punktualnej usługi transportowej za konkurencyjną cenę. W strukturach Duda Group realizowana jest polityka odpowiedzialnego biznesu. Samodzielność z jednej strony i wsparcie korporacyjne z drugiej ma przełożenie na elastyczność w podejmowaniu decyzji o rozwoju i w doborze partnerów biznesowych z korzyścią dla świadczonych usług. Zaangażowanie w rozwój pozwala na stosowanie kompletnych rozwiązań. Dzięki temu wartość Spółki rośnie proporcjonalnie do wzrostu kapitału. Rośnie również budowana od lat reputacja, która wyróżnia firmę spośród konkurencji.

Silne ukierunkowanie na zrównoważony rozwój jest główną strategią firmy, która angażuje wielu interesariuszy i pracowników dla dobra szeroko pojętego środowiska. Kultura pracy Duda Group oparta jest na innowacyjności i zaufaniu. Najnowsze systemy informatyczne, wprowadzanie indywidualnych ścieżek rozwoju dla pracowników i ich dokształcanie gwarantuje sukces na wszystkich płaszczyznach istotnych z punktu widzenia nowoczesnego biznesu. Analiza danych pozafinansowych jest wyzwaniem, które zostało podjęte w celu osiągnięcia zrównoważonego rozwoju Duda Group. Mierzenie efektywności działań pozwoliło określić i stopniowo wyeliminować słabe strony. Natomiast aktywność prowadząca do realizacji wyznaczonych zadań jest stale powielana i dodatkowo wzmacniana. Strategia zarządzania została skierowana na minimalizowanie ryzyka i maksymalizowania szans powodzenia w perspektywie długookresowej. Istotne są plany nie tylko na kolejne miesiące, lecz także na całe lata.

- Firma stara się zwiększać pozytywny wkład w społeczeństwo, a jednocześnie minimalizować negatywne skutki działalności – mówi Jarosław Machul, prezes zarządu. Przykładem jest stała modernizacja taboru, optymalizacja tras, szukanie rozwiązań dla ochrony środowiska. Duda Transport & Logistic na co dzień dba o uczestników procesu rynkowego (czyli swoich interesariuszy): klientów i partnerów biznesowych, pracowników, społeczność lokalną.

Potwierdzeniem strategii prowadzonej w ramach odpowiedzialnego biznesu są: Certyfikat Rzetelności, Certyfikat Bezpiecznego Przewoźnika, certyfikaty uzyskane z akcji charytatywnych, jak WOŚP, Szlachetna Paczka czy wspieranie domów dziecka .

Jarosław Machul, prezes zarządu:
- Jestem zaszczycony, mogąc odebrać z rąk Kapituły tak prestiżowe wyróżnienie, jakim jest statuetka Liderzy Regionu 2012 w kategorii transport i spedycja. Cieszy tym bardziej, że jest ono potwierdzeniem naszych starań o rozwój regionu poprzez propagowanie dobrych praktyk w biznesie odpowiedzialnym i nowoczesnym. Transport jest jedną z najbardziej wymagających gałęzi gospodarki. Szybkie, trafne decyzje biznesowe zapewniają nam stabilność i najwyższy standard usług.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia